Компанія Intercomp Global Services провела клієнтський день.

15 листопада відбулося традиційне святкове дійство для клієнтів Intercomp - Clients Day. Зустріч, яка зібрала більше трьохсот гостей-клієнтів компанії, пройшла в музеї цікавих наук «Експеріментаніум».

Цей вечір подарував гостям можливість відправитися в захоплюючу подорож у світ сучасної науки та її історії, а самим допитливим - поставити справжній експеримент і навіть зробити власне наукове відкриття.

Офіційну частину вечора відкрив Сергій Бучин, Генеральний директор Intercomp Росія та СНД, який відзначив успіхи в розвитку компанії: «Компанія Intercomp продовжує розвиватися, а будь-який розвиток - це завжди нові відкриття. Сьогоднішній вечір теж присвячений різним відкриттям, і, звичайно, він присвячений Вам, нашим клієнтам. Радий повідомити, що число наших офісів в Росії і СНД зросло в цьому році і досягло щасливого числа «сім». У список наших філій увійшов новий операційний центр, відкритий в Нижньому Новгороді, і в найближчому майбутньому цей центр буде активно рости - тільки до кінця 2012 року там будуть працювати більше ста п'ятдесяти співробітників». Далі, Сергій Бучин розповів про успішний досвід впровадження і подальшого розвитку нової для ринку послуги контактного центру - інформаційної служби, призначеної для прямої комунікації з експертами Intercomp, в тому числі з питань розрахунку заробітної плати і кадрового діловодства. Це рішення покликане оптимізувати процес взаємодії і заощадити час співробітників компанії-клієнта. Впроваджувати інновації, не зупинятися на досягнутому і залишатися лідером - саме за це найбільше національне рейтингове агентство «Експерт» третій рік поспіль заслужено віддає перше місце компанії Intercomp.

По закінченні виступу гостям вечора був запропонований коктейльний фуршет, а діалог партнерів з Intercomp продовжився вже в неформальній обстановці, що передувала розважальній шоу-програмі. Всі бажаючі змогли подивитися пізнавальне сферичне кіно - дивовижні наукові фільми про зірок Всесвіту і відкриття далеких планет, а також відвідати видовищне Тесла-шоу, ведучі якого запам'яталися глядачам не тільки своїми яскравими експериментами, але і неповторним гумором.

Компанія Intercomp дякує всім гостям вечора і бажає успіху і процвітання своїм клієнтам.
Джерело:
©Пресс-служба Intercomp Global Services