Intercomp Global Services - 5 років в Україні

15 серпня 2012 виповнилось 5 років з дня відкриття офісу компанії Intercomp Global Services в Україні. За цей час Intercomp Global Services стала одним з провідних провайдерів послуг аутсорсингу бізнес-процесів на українському ринку.

Intercomp Global Services надає послуги фінансового і кадрового аутсорсингу в країнах СНД з 1994. У серпні 2007, з метою розвитку відносин з клієнтами в Україні, керівництвом компанії Intercomp було прийнято рішення про відкриття офісу в Києві. З 2007 Intercomp Global Services надає весь спектр послуг аутсорсингу бізнес-процесів, включаючи розрахунок заробітної плати, ведення бухгалтерії та кадрове адміністрування, клієнтам в Україні.

За 5 років роботи в Україні компанія Intercomp Global Services має репутацію професійної бухгалтерської організації і стала одним з провідних провайдерів послуг аутсорсингу бізнес-процесів в регіоні. «5 років - це привід для того, щоб підвести підсумки, оцінити отримані результати і поставити нові цілі. Щодня ми працюємо над тим, щоб відповідати очікуванням наших клієнтів і потенційних партнерів. Ми з гордістю можемо відзначити, що багато наших клієнтів обслуговуються в Intercomp Global Services з моменту відкриття офісу в Києві. Їх лояльність і довіра - це головний показник успішності для нас», - коментує Даніїл Шаш, Генеральний директор Intercomp Global Services Україна.

Фахівцями Intercomp Global Services реалізуються проекти в різних регіонах України. На сьогодні в Київському офісі Intercomp працюють понад 40 фахівців в сфері бухгалтерії і кадрів. У квітні 2012 року компанія переїхала в новий просторий офіс в центрі Києва. В планах Intercomp Global Services - відкриття додаткових офісів в інших містах України, а також відкриття операційного центру.

«Компанія Intercomp Global Services була першою, хто запропонував послуги аутсорсингу бізнес-процесів компаніям в країнах СНД, з 2007 року ми успішно реалізуємо аутсорсингові проекти в Україні. Ринок аутсорсингу бізнес-процесів України ми оцінюємо як перспективний і швидко зростаючий. Наша головна мета – це запропонувати українським компаніям високу якість послуг і економічно ефективні рішення. Впевнені, ще більше клієнтів в Україні в найближчому майбутньому оцінять зручність і доцільність використання аутсорсингових моделей для реалізації непрофільних бізнес-процесів», - додав Павел Ковель, Директор з розвитку бізнесу Intercomp Global Services Росія і СНД.
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services


<< Назад