Нова адреса Intercomp Global Services в Києві

17 квітня 2012 року компанія Intercomp Global Services, провідний провайдер послуг аутсорсингу бізнес-процесів, у зв'язку з розширенням бізнесу переїхала в новий офіс в Києві.

Нова адреса Intercomp Global Services в Києві з 17 квітня 2012 року:

01032, Україна, м. Київ, вул. С. Петлюри, 30, 3 поверх.

Офіс компанії Intercomp Global Services був відкритий у Києві в липні 2007 року для надання послуг фінансового і кадрового аутсорсингу українським та міжнародним компаніям в регіоні. За 5 років роботи в Україні компанія Intercomp Global Services пройшла великий шлях - завоювала довіру більш ніж 100 клієнтів, придбала репутацію надійного постачальника бухгалтерських та кадрових послуг і зайняла лідируючі позиції на ринку аутсорсингу бізнес-процесів в Україні.

«Переїзд в новий просторий офіс свідчить про стабільний розвиток Intercomp Global Services в Україні. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови роботи для зростаючого колективу нашої компанії і при цьому дотриматися всіх необхідних вимог для розвитку ІТ інфраструктури офісу та дотримання безпеки при обробці конфіденційної інформації наших клієнтів», - коментує Даніїл Шаш, Генеральний Директор Intercomp Global Services України.

Новий офіс Intercomp Global Services як і раніше знаходиться в центрі Києва, загальна площа складає 500 м2.

«Розташування офісу робить його доступним з будь-якої точки Києва. Сподіваємося, клієнтам Intercomp Global Services буде зручно приїжджати до нас на зустрічі. Ми будемо раді бачити наших партнерів в стінах нашого нового офісу », - додає Даніїл Шаш.

Телефонні номери залишаються незмінними: +38 (044) 207-4343, +38 (044) 207-4344

Детальна інформація доступна на сайті: www.intercomp.com.ua
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services