Даніїл Шаш очолив київський офіс Intercomp Global Services

Аутсорсингова компанія Intercomp Global Services оголосила про призначення Даніїла Шаша на посаду Генерального Директора київського офісу. На своїй новій позиції Даніїл Шаш відповідає за діяльність компанії в Україні, розвиток і зміцнення стосунків з клієнтами і партнерами.

Даніїл Шаш працює в Intercomp Global Services з 2007 року. Спочатку Даніїл займав позицію менеджера з розвитку бізнесу і брав активну участь у відкритті офісу компанії в Києві та запуску надання послуг в Україні. Протягом двох років відповідав за розвиток бізнесу та маркетингу Intercomp Global Services на міжнародних ринках. У 2010 році Даніїл перейшов на позицію Директора з продажу та маркетингу в Україні і Казахстані, на цій посаді відповідав за реалізацію маркетингової стратегії компанії та розширення клієнтської бази у зазначених регіонах.

До роботи в Intercomp Global Services Даніїл Шаш працював в великих українських ІТ компаніях, де відповідав за розвиток бізнесу.

Даніїл Шаш закінчив Національний Технічний Університет України "Київський Політехнічний Інститут", а також здобув додаткову освіту в галузі управління персоналом. Як експерт в галузі аутсорсингу бізнес-процесів, Даніїл Шаш регулярно виступає на профільних заходах і семінарах, публікується в пресі.

«Призначення Даніїла Шаша на позицію Генерального Директора київського офісу Intercomp Global Services - новий етап розвитку нашої компанії в Україні. За більш ніж 4-х літній період роботи в Intercomp Даніїл продемонстрував глибоке розуміння специфіки аутсорсингу бізнес-процесів і цінності клієнтських стосунків в нашій сфері. Ці знання, а також практичний досвід роботи в Intercomp на українському та на міжнародних ринках допоможуть Даніїлу реалізувати стратегію нашої компанії та зміцнити позиції Intercomp Global Services як провідного провайдера послуг аутсорсингу бізнес-процесів в Україні», - коментує Сергій Бучин, Генеральний Директор Intercomp Global Services СНД.
Источник:
©Пресс-служба Intercomp Global Services