Новий керівник Intercomp Global Services Росії та СНД

Компанія Intercomp Global Services, провідний міжнародний провайдер послуг аутсорсингу бізнес-процесів, оголосила про призначення Сергія Бучина на посаду Генерального Директора Росії та СНД. На своїй новій позиції Сергій Бучин відповідає за розвиток і зміцнення стосунків з клієнтами компанії в Росії, Україні і Казахстані, за вдосконалення послуг, що надаються, а також за розширення портфеля пропонованих рішень відповідно до очікувань клієнтів.

«Ми впевнені, що глибокі знання Сергія Бучина в області аутсорсингу бізнес-процесів, його успішний багаторічний досвід роботи в нашій компанії на міжнародних та регіональних ринках, а також розуміння потреб клієнтів і специфіки галузі, сприятимуть стрімкому розвитку бізнесу Intercomp Global Services», коментує Люк Боссар, Президент Intercomp Global Services.

Свою професійну кар'єру в компанії Intercomp Global Services Сергій Бучин почав в 2007 році на позиції Директора з розвитку бізнесу. Під керівництвом Сергія були відкриті офіси Intercomp Global Services в Києві (Україна), Алмати (Казахстан) і Дубаї (ОАЕ). Також Сергій брав активну участь в розвитку бізнесу компанії в Будапешті (Угорщина). У 2010 році Сергій Бучин перейшов на позицію Віце-президента з розвитку бізнесу в Росії та СНД. На цій посаді Сергій керував відділами маркетингу і продажів, відповідав за реалізацію плану продажів і маркетингової стратегії компанії, вибудовування і розвиток стосунків з клієнтами та партнерами.

До роботи в Intercomp Global Services Сергій Бучин працював на керівних позиціях в консалтингових компаніях, де його професійна діяльність була тісно пов'язана із стратегічним управлінням, відкриттям нових бізнесів, вибудовуванням стосунків з ключовими клієнтами.

Сергій Бучин закінчив Московський державний інститут міжнародних відносин (МДІМВ-університет), факультет міжнародних економічних відносин. Здобув другу вищу освіту за фахом «юриспруденція». У 2010 році Сергій захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидату економічних наук на тему розвитку аутсорсингу в Росії при Російському Державному Інституті Інтелектуальної Власності (РДІІВ).

Сергій Бучин має більше 40 публікацій по темі аутсорсингу кадрових і фінансових процесів в професійній і діловій пресі, виступає на тематичних конференціях і семінарах.

«Компанія Intercomp Global Services була першою, хто запропонував послуги аутсорсингу бізнес-процесів компаніям в Росії та країнах СНД. У нашої компанії унікальна історія - більше 17 років ми зберігаємо лідерські позиції на ринку аутсорсингу. Цей успіх був би неможливий без постійної роботи з побудови ефективних взаємин з нашими клієнтами. Я високо ціную надану мені довіру очолити компанію в Росії та СНД і зроблю все можливе, щоб нашим клієнтам було ще зручніше і приємно працювати з нами», коментує Сергій Бучин, Генеральний Директор Intercomp Global Services Росія та СНД.
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services