Intercomp Global Services пропонує нове рішення Зарплата і Кадри з використанням SAAS моделі

Компанія Intercomp Global Services, найбільший провайдер послуг з аутсорсингу фінансових і кадрових процесів, представляє нове рішення Зарплата і Кадри з використанням SAAS (Software as а Services) моделі надання послуги. Дане рішення допомагає оптимізувати роботу кадрової служби за рахунок централізації всіх операцій, пов'язаних з розрахунком заробітної плати і забезпеченням документування кадрових подій.

Рішення Зарплата і Кадри поєднує в собі класичну послугу з аутсорсингу розрахунку заробітної плати і надання в оренду спеціалізованого програмного забезпечення (SAAS) для дистанційної роботи з кадровими документами. SAAS є новою моделлю надання послуги з автоматизації кадрового обліку, в основі якої лежить програмний продукт 1С 8.2 «Зарплата і Управління Персоналом».

Тепер, передаючи функцію розрахунку заробітної плати на аутсорсинг в Intercomp Global Services, співробітники компанії-клієнта можуть віддалено працювати з системою кадрового обліку в режимі реального часу - роздруковувати необхідні документи, формувати різні звіти з кадрового обліку і заробітної плати, а також вводити початкові дані, які автоматично використовуються для розрахунку заробітної плати.

Перевагою SAAS моделі є відсутність необхідності у компанії-клієнта в придбанні, впровадженні і підтримці програмного забезпечення. При цьому процеси можуть виконуватися співробітниками клієнта, що не мають спеціальної кваліфікації. Дані чинники дозволяють істотно зменшити витрати на виконання функції кадрового діловодства.

«Розробка даного рішення з’явилася у відповідь на зростаючий попит з боку наших клієнтів, зацікавлених в спрощенні ведення кадрового обліку і зниженні витрат. Упевнені, що зручність нового рішення Зарплата і Кадри оцінять багато наших існуючих і потенційних клієнтів», - прокоментував Олексій Григор’єв, Директор з технічної підтримки і впровадження Intercomp Global Services.
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services