Запущено новий веб-сайт Intercomp Global Services для України

Компанія Intercomp Global Services оголошує запуск нового корпоративного веб-сайту українською мовою. Створення нового сайту є логічним продовженням процесу переходу на новий бренд глобальної компанії - Intercomp Global Services. Ставлячи собі за мету розвиток міжнародних і регіональних послуг під єдиним брендом, компанія Intercomp Global Services дотримується єдиної маркетингової стратегії у всіх регіонах присутності і впроваджує єдині корпоративні стандарти. Раніше цього ж року компанія Intercomp запустила новий міжнародний веб-сайт (www.intercompglobal.com) і новий російський сайт (www.intercomp.ru). Наступним етапом стало створення нового сайту для України, на якому представлений повний перелік послуг і можливостей компанії в цьому регіоні.

«Ми повністю змінили концепцію, структуру, дизайн і контент корпоративного сайту. Тепер на нашому сайті більше корисної інформації і різних інтерактивних сервісів, якими можуть скористатися відвідувачі», - коментує Сергій Бучин, віце-президент з глобального маркетингу компанії Intercomp.

Окрім стандартного наповнення - інформації про компанію, опису послуг, рішень і технологій, контактної інформації, - новий сайт містить в собі такі елементи як: Карта послуг, що дозволяє підібрати послуги під конкретні завдання бізнесу, Швидкий запит вартості послуг услуг.

Також на новому сайті запущено рубрику Приймальня експертів, де відвідувачі можуть поставити свої запитання експертам Intercomp в режимі on-line і оперативно отримати відповіді. Новий розділ сайту Клуб аутсорсингу містить багато корисних експертних матеріалів, таких як вебінари, історії успіху з клієнтами, підбір послуг, які покликані допомогти відвідувачам сайту більше дізнатися про переваги аутсорсингу і можливості його застосування для своєї організації.


«Україна є стратегічно важливим регіоном для розвитку компанії Intercomp Global Services. Запуск нового сайту підтверджує нашу орієнтованість на локальний ринок та підкреслює важливість цього ринку для нас. Новий сайт не лише відповідає новому корпоративному стилю компанії, а й надає багато нових можливостей для користувачів. Цей ресурс допоможе нашим клієнтам та партнерам отримати нові експертні знання в області аутсорсингу бізнес процесів, поділитися власним досвідом та отримати корисні поради.

Ми сподіваємося, що новий сайт ще більше зміцнить позиції компанії Intercomp Global Services як лідера з аутсорсингу бізнес процесів в Україні і СНД та допоможе нам і нашим партнерам. Ми плануємо постійно працювати над вдосконаленням сайту та додавати новий матеріал», - коментує Даніїл Шаш, Директор з продажу та маркетингу в Україні та Казахстані.
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services