Intercomp Global Services розширює географію надання послуг з міжнародного розрахунку заробітної плати в Омані і Бразилії

Початок надання послуг в Бразилії і Омані відображає глобальні плани з розвитку компанії. Услід за своїми клієнтами Intercomp освоює нові регіони, пропонуючи єдине рішення з розрахунку заробітної плати.

Компанія Intercomp Global Services оголошує про початок надання послуг з розрахунку заробітної плати в Бразилії і Омані. В даний час Intercomp обслуговує більше 500 клієнтів в 34 країнах світу. Початок надання послуг в Бразилії і Омані відображає глобальні плани розвитку компанії. Услід за своїми клієнтами Intercomp освоює нові регіони, пропонуючи єдине рішення з розрахунку заробітної плати. Найближчим часом послуги компанії будуть доступні і в інших країнах Близького Сходу і Південної Америки.

Коментує Мердан Халілов, керівник напряму по роботі з клієнтами компанії Intercomp: «Існуючі і нові клієнти Intercomp зацікавлені в наших послугах з розрахунку заробітної плати в 81 країні світу. Ми безперервно інвестуємо в розширення нашої присутності, додаючи 2-3 країни щомісячно для того, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Коли наш клієнт звертається до нас з проханням забезпечити нашими силами розрахунок заробітної плати в новій для нас країні, через місяць наша ІТ модель достатньо функціональна для того, щоб вирішити цю задачу протягом 6 тижнів з мінімальними витратами».

Intercomp Global Services розробляє і використовує власне програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати. Централізований операційний центр компанії дозволяє забезпечити єдиний підхід і інструментарій для надання послуг в різних країнах. Intercomp пропонує єдиний контракт, єдину угоду про рівень якості надання послуг, єдиний інтерфейс і єдиний спосіб роботи з інструментами розрахунку заробітної плати в різних регіонах. Регулярний внутрішній і зовнішній аудит забезпечує постійне вдосконалення процесів усередині компанії Intercomp. Паулін Холлан, керівник напряму експертизи в Intercomp, додає: «Маючи 16-річний досвід в галузі надання послуг з розрахунку заробітної плати в декількох країнах, ми прагнемо знайти оптимальне рішення для виходу в нові країни, роблячи вибір між моделлю прямого обслуговування і залученням провайдера. Ми також надаємо велике значення забезпеченню повної відповідності корпоративним стандартам і високій якості обслуговування».
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services