Intercomp - 5 років в Казахстані.

26 Декабря 2012 исполнилось 5 лет со дня основания Алматинского офиса компании Intercomp. За это время компания Intercomp стала одним из лидирующих провайдеров услуг аутсорсинга бизнес-процессов на рынке Казахстана. 

Intercomp надає послуги фінансового і кадрового аутсорсингу в країнах СНД з 1994. У грудні 2007, з метою розвитку відносин з клієнтами в Казахстані, керівництвом компанії Intercomp було прийнято рішення про відкриття офісу в Алмати. На сьогодні Intercomp надає весь спектр послуг аутсорсингу бізнес-процесів для клієнтів в Казахстані, включаючи розрахунок заробітної плати, ведення бухгалтерії та кадрове адміністрування.

За 5 років роботи в Казахстані компанія Intercomp завоювала довіру багатьох міжнародних і регіональних компаній, має репутацію професійної бухгалтерської організації і стала одним з провідних провайдерів послуг аутсорсингу бізнес-процесів в регіоні. «5-річчя Intercomp в Казахстані - це привід для підведення підсумків і оцінки здобутих результатів, а також для постановки нових цілей і завдань. Intercomp постійно рухається вперед і не зупиняється на досягнутому. Ми дякуємо нашим клієнтам за те, що вони вибрали нас, залишаються з нами довгі роки і рекомендують нас своїм партнерам. Їх лояльність і довіра - це головний показник успішності для нас», - коментує Ерік Ашкенов, Директор Intercomp Казахстан.

На сьогодні в Алматинському офісі Intercomp працюють понад 40 фахівців у галузі бухгалтерії та кадрів, а в січні 2012 року компанія переїхала в новий просторий офіс в центрі міста. В планах Intercomp - відкриття додаткових офісів в інших містах Казахстану, а також відкриття операційного центру.

«Компанія Intercomp була першою, хто запропонував послуги аутсорсингу бізнес-процесів компаніям в країнах СНД, з 2007 року ми успішно реалізуємо аутсорсингові проекти в Казахстані. Ринок аутсорсингу бізнес-процесів Казахстану ми оцінюємо як перспективний і швидко зростаючий. Наша головна мета - запропонувати компаніям в регіоні високу якість послуг і економічно ефективні рішення. Ми впевнені, що вже в найближчому майбутньому ще більша кількість клієнтів в Казахстані оцінять зручність і доцільність використання аутсорсингових моделей для реалізації непрофільних бізнес-процесів», - додав Павел Ковель, Директор з розвитку бізнесу Intercomp Росія і СНД.