Intercomp оголошує про відкриття офісу в Азербайджані

Компанія Intercomp, міжнародний провайдер послуг фінансового та кадрового аутсорсингу, відкрила офіс в Баку (Азербайджан). 

Вихід на ринок Азербайджану є важливим етапом стратегії Intercomp, спрямованої на зміцнення позицій лідера ринку фінансового та кадрового аутсорсингу в СНД шляхом розширення географічної присутності. 

Intercomp Аутсорсинг Азербайджан надає весь спектр послуг з аутсорсингу бізнес-процесів для клієнтів в Баку, включаючи розрахунок заробітної плати, ведення бухгалтерії, кадрове адміністрування та аутстаффінг. 

«Ринок фінансового та кадрового аутсорсингу в Азербайджані ми оцінюємо як перспективний. Наша головна мета - запропонувати азербайджанським компаніям високу якість послуг і економічно ефективні аутсорсингові рішення. Впевнений, що вони оцінять зручність і доцільність використання аутсорсингових моделей для реалізації непрофільних бізнес-процесів», - коментує Сергій Бучин, Генеральний Директор Intercomp Росія та СНД. 

«Відкриття офісу обумовлено високою потребою в регіональній підтримці існуючих клієнтів Intercomp, а також розвитком відносин з новими клієнтами компанії в Азербайджані. Відкриття офісу в Баку - наша відповідь на зростаючий інтерес до стандартизації процесів і оптимізації витрат у підприємств різних галузей», - зазначив Ерік Ашкенов, Директор офісів Intercomp в Казахстані та Азербайджані. 

Intercomp надає послуги фінансового та кадрового аутсорсингу в країнах СНД з 1994 року і сьогодні об'єднує більше 750 фахівців. У портфелі Intercomp понад 800 клієнтів, до числа яких входять великі міжнародні та регіональні компанії, що представляють десятки галузей бізнесу. 

Контакти Intercomp Аутсорсинг Азербайджан: 
вул. Джафар Джаббарли, 44, Бізнес Центр «Каспіан Плаза», 1 будівля, 4-й поверх 
Баку, Азербайджан, AZ1065 
+994 12 5055185 
+994 706 544008 
azerbaijan@intercompglobal.com 
www.intercomp.az 

 Джерело: 
©Прес-служба Intercomp