Компанія Intercomp посіла перше місце серед аутсорсингових компаній в Росії

За даними незалежного рейтингового агентства «Експерт РА» Intercomp названа найбільшою компанією в області аутсорсингу облікових функцій в 2012 р.

Головне завдання проекту полягає у підготовці списку провідних компаній в області аутсорсингу облікових функцій та визначенні лідерів за напрямками цього виду діяльності. В основі дослідження лежить інформація, офіційно надана учасниками проекту. Четвертий рік поспіль, з моменту заснування рейтингу, компанія Intercomp незмінно займає його першу сходинку. У порівнянні з минулим роком, Intercomp показала динамічне зростання на 18,3%.

Стабільне зростання галузевих напрямків діяльності Intercomp дозволило зайняти перше місце в списках з аутсорсингу: 
  • бухгалтерського та податкового обліку; 
  • розрахунку заробітної плати;
  • підготовки бухгалтерської звітності за національними стандартами;
  • кадрового обліку та діловодства.
«Бути лідером галузі входить в стратегію будь-якої компанії, Intercomp не тільки підтримує провідну позицію на ринку, а й задає темп розвитку галузі, демонструючи стійке зростання основних показників з року в рік. Цього вдається досягти за рахунок побудови стратегічних карт еволюції бізнесу, що включають не тільки розвиток продуктів і рішень, а й вихід на нові ринки і локації. Стійке зростання динаміки ринку за останні 3 роки вказує на його розвиток і становлення, що не в останню чергу зумовлено інтересом до послуг аутсорсингу з боку середнього та великого російського бізнесу», - ділиться своєю думкою Павло Ковель, директор з розвитку бізнесу Intercomp Росія та СНД.

«На темпи зростання показників виручки також вплинуло відкриття в Intercomp напрямку аутсорсингу бюджетних установ. Курс держави на підвищення ефективності роботи держустанов змусив їх керівників звернутися до кращого досвіду, що використовується бізнесом. Це привело нас до створення проекту аутсорсингу процесів бухгалтерського та податкового обліку освітніх закладів м. Москви, що стартував у 2012 році і визнаного успішним не тільки керівниками установ а й департаментом освіти», - ділиться досвідом Валентин Островський, керівник проектів Intercomp. 

Згідно з черговим списком «Експерт РА» провідних компаній в області аутсорсингу облікових функцій, приріст їх сумарної виручки в 2012 році склав 23%, а її обсяг - 5,99 млрд. рублів. Даний ринок послуг демонструє впевнене підвищення динаміки третій рік поспіль: у попередні два роки темпи зростання доходів його учасників склали 17% і 13% за 2011 і 2010 рр.., відповідно.

Intercomp надає послуги фінансового і кадрового аутсорсингу в Росії і країнах СНД протягом 19 років, допомагаючи клієнтам забезпечувати високу ефективність бізнес-процесів. Сьогодні Intercomp об'єднує більше 600 фахівців в офісах компанії в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Рязані, Києві і Алмати, надаючи високий рівень обслуговування у всіх регіонах присутності.