Марина Макаренко очолила київський офіс Intercomp

Аутсорсингова компанія Intercomp оголошує про призначення Марини Макаренко на посаду Генерального Директора київського офісу. На новій позиції Марина Макаренко відповідає за розвиток компанії в Україні, керівництво і координацію роботи співробітників офісу, поліпшення якості послуг та сприяння розвитку бізнесу клієнтів.

photos-big/Marina_Makarenko.jpg
Марина Макаренко,
Директор офісу Interсomp Україна

Кар'єру в Intercomp Марина розпочала в 2007 році на посаді Асистента Директора. За час роботи в компанії обіймала різні посади, приймала активну участь у відкритті українського офісу. Останні два роки Марина займала посаду Менеджера по роботі з корпоративними клієнтами. У загальній кількості під керівництвом Марини було впроваджено понад 70% аутсорсингових проектів в Україні.

До роботи в Intercomp Марина працювала на різних позиціях в освітній галузі та туристичному бізнесі.

Марина має вищу філологічну освіту, в 2008 році отримала додаткову вищу освіту в Академії Муніципального Управління м. Києва за фахом «Менеджер-економіст». Зараз Марина навчається за програмою АССА. Як експерт в галузі аутсорсингу бізнес-процесів, Марина Макаренко постійно виступає на профільних заходах та семінарах, публікується в пресі

«Призначення Марини Макаренко на позицію Генерального Директора київського офісу Intercomp ¬¬- новий етап розвитку нашої компанії в Україні. За більш ніж шестирічний період роботи в Intercomp Марина зарекомендувала себе кваліфікованим спеціалістом з глибоким знанням специфіки аутсорсингу бізнес-процесів, а також внесла вагомий вклад в розвиток співпраці з клієнтами. Ці знання, а також практичний досвід роботи на українському ринку, допоможуть Марині реалізувати стратегію нашої компанії і зміцнити позиції провідного провайдера послуг аутсорсингу бізнес-процесів в Україні», - коментує Сергій Бучин, Генеральний Директор Intercomp Росія та СНД.