Керівник проектів Intercomp визнаний кращим спікером CFO-RUSSIA 2013

24 січня 2014 в Москві пройшла Четверта Церемонія нагородження найкращих спікерів конференцій портала CFO-Russia.ru та Клубу фінансових директорів за 2013 рік.

Лауреати премії були визначені під час анкетування учасників конференцій CFO-Russia, за підсумками якого був складений перелік найбільш цікавих виступів. У цей перелік увійшли і виступи керівника проектів Intercomp Валентина Островського.

123.jpg
 «Раніше компанія Intercomp отримала нагороду CFO-Russia «За видатні успіхи в розвитку ЗЦО» і була відзначена поряд з такими компаніями, як Роснефть, БАТ, СТС Медіа, СИБУР, МТС, Альфа-Банк, Банк ВТБ, - коментує Валентин Островський. - Цей факт дає привід для гордості за Intercomp в цілому і за моїх колег зокрема. Тепер у мене є і особистий привід для гордості. Було дуже приємно увійти до числа лідерів рейтингу спікерів 2013 року. Радію тому, що мої виступи були не тільки позитивно відзначені, а й викликали інтерес у аудиторії. Враховуючи високий професійний рівень учасників конференцій CFO-Russia, дану нагороду можна вважати ще й заслуженим визнанням бізнес-спільнотою лідируючої ролі Intercomp на ринку аутсорсингу непрофільних бізнес-процесів».