Нова адреса Intercomp у Києві

Компанія Intercomp, провідний провайдер послуг аутсорсингу бізнес-процесів, у зв'язку з розширенням бізнесу переїхала в новий офіс в Києві.

Нова адреса Intercomp в Києві з 25 лютого 2013 року: 

04116, Київ, Україна
вул. Старокиївська, 10-Г, 2 поверх  
БЦ «Вектор» 

Телефонні номери залишаються незмінними: : +38 (044) 207-4343, +38 (044) 207-4344 

Офіс компанії Intercomp був відкритий у Києві в липні 2007 року для надання послуг фінансового і кадрового аутсорсингу українським та міжнародним компаніям в регіоні. За час роботи в Україні компанія Intercomp пройшла великий шлях - завоювала довіру клієнтів, придбала репутацію надійного постачальника бухгалтерських та кадрових послуг і зайняла лідируючі позиції на ринку аутсорсингу бізнес-процесів в Україні.

«Переїзд в новий просторий офіс свідчить про стрімке зростання Intercomp в Україні. Ми створюємо максимально комфортні умови роботи для зростаючого колективу нашої компанії і при цьому дотримуємось усіх необхідних вимог для розвитку ІТ інфраструктури офісу та безпеки даних при обробці конфіденційної інформації наших клієнтів», - коментує Марина Макаренко, Генеральний Директор Intercomp в Україні. Новий офіс Intercomp, як і раніше, знаходиться в центрі Києва, загальна площа складає 520 м2. Офіс передбачає роботу у форматі open space, є дві просторі переговорні кімнати, зона відпочинку для працівників. 

Ми будемо раді бачити наших клієнтів та партнерів у стінах нашого нового офісу!