Відкриття філії Intercomp в Астані

Компанія Intercomp оголошує про відкриття філії в Астані. Створивши напрямок фінансового та кадрового аутсорсингу в Росії у 1994 році, сьогодні компанія Intercomp є лідером у своїй галузі за обсягом та якістю надання послуг в СНД. У червні 2014 року, з метою розвитку відносин з клієнтами в Казахстані, керівництвом компанії Intercomp було прийнято рішення про відкриття філії в Астані. 

Відкриття філії Intercomp в Астані обумовлено позитивною динамікою розвитку регіону, його інвестиційною привабливістю для іноземних компаній, а також великою концентрацією локальних виробничих підприємств. Все це створює сприятливий грунт для впровадження інноваційних рішень та моделей ведення бізнесу, спрямованих на оптимізацію процесів і скорочення витрат. 

У функції філії Intercomp в Астані входить розвиток відносин з новими клієнтами компанії, надання їм експертної консультаційної підтримки на етапі вибору моделі аутсорсингу. 

«Вже більше 7 років Intercomp стабільно розвиває та адаптує напрямок фінансового та кадрового аутсорсингу в Казахстані, - коментує Сергій Бучин, Генеральний Директор Intercomp Росія та СНД. - Ринок аутсорсингу в Республіці, хоча і досить молодий, але динамічно розвивається. Філія Intercomp в Астані - наша відповідь на зростаючий інтерес до стандартизації процесів та оптимізації витрат у підприємств з різних галузей. Використовуючи накопичений за два десятиліття досвід та унікальну методологію в області аутсорсингу бізнес-процесів, ми зможемо стати надійним партнером компаній регіону». 

«Відкриття філії в Астані дозволило нам продовжити активну роботу з підприємствами регіону, інтерес яких до оптимізації внутрішніх процесів та до аутсорсингу непрофільних функцій стає все більш явним. Необхідність оптимізації внутрішніх бухгалтерських процесів, що стає актуальною для багатьох підприємств, створює гарні передумови для широкого використання наших послуг», - зазначив Ерік Ашкенов, Директор офісу Intercomp Казахстан. 

Про Intercomp 


Протягом 20 років компанія Intercomp надає послуги фінансового та кадрового аутсорсингу в Росії та СНД, допомагаючи клієнтам забезпечувати високу ефективність бізнес-процесів. Сьогодні Intercomp об'єднує більше 750 фахівців у своїх офісах у Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Рязані, Києві, Алмати та Астані, гарантуючи високий рівень обслуговування у всіх регіонах присутності. Intercomp є беззмінним лідером рейтингів «Експерт РА» серед найбільших компаній в галузі фінансового та кадрового аутсорсингу. Детальна інформація доступна на сайті: www.intercomp.kz