КОМПАНІЯ INTERCOMP ВИЗНАНА КРУПНІШОЮ В ОБЛАСТІ АУТСОРСИНГУ ОБЛІКОВОЇ ФУНКЦІЇ ЗА ПІДСУМКАМИ 2013 РОКУ

Вже п'ятий рік поспіль Intercomp займає перший рядок у списку провідних компаній на ринку послуг аутсорсингу облікових функцій, згідно незалежного дослідження рейтингового агентства «Експерт». 

Компанія є лідером за такими напрямами аутсорсингу: 
  • бухгалтерський та податковий облік; 
  • розрахунок заробітної плати; 
  • підготовка бухгалтерської звітності; 
  • підготовка фінансової звітності (МСФЗ); 
  • кадровий облік і кадрове діловодство. 

«На правах засновника фінансового та кадрового аутсорсингу в Росії та СНД Intercomp продовжує визначати стандарти та напрям розвитку галузі, - коментує Сергій Бучин, Генеральний директор Intercomp. - Показники прибутковості компанії стабільно зростають з кожним роком, це відбувається завдяки партнерським відносинам з нашими клієнтами, адже ми розвиваємося разом із ними». 

«Безсумнівно, значну роль у підтримці лідируючої позиції Intercomp відіграє розвиток виділеного напряму з надання послуг аутсорсингу бюджетним установам, - відзначає Микола Курносенко, Генеральний директор Інтеркомп ЦБУ. - Аутсорсинг для держсектора поступово виходить за межі галузі освіти, ми розпочали співпрацю з установами культури та охорони здоров'я. Розширюється спектр послуг, що надаються, та географія нашої присутності. Особливо хотілося б відзначити професіоналізм, оперативність і стресостійкість співробітників Інтеркомп ЦБУ при роботі з найскладнішими і вимогливими клієнтами - це неоціненний внесок у розвиток напряму». 

«Експерт РА» - найбільше міжнародне рейтингове агентство.