Група компаній Intercomp успішно пройшла сертифікацію за міжнародним стандартом ISO 27001:2005

У травні 2014 року в групі компаній Intercomp був проведений сертифікаційний аудит діючої системи менеджменту інформаційної безпеки (СМІБ) на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2005.

IMG_9840 - копия.JPG

В якості аудитора була обрана компанія AFNOR Certification, що входить до складу AFNOR Group (France), одного з п'яти провідних світових органів стандартизації та сертифікації. Аудит проводився групою фахівців з Євросоюзу, які проявили в ході перевірки високу компетентність і вимогливість.

За результатами аудиту система менеджменту Intercomp була визнана такою, що відповідає вимогам стандарту ISO 27001:2005 для наступних областей: управління безпекою персональних даних, фінансової, бухгалтерської та юридичної інформації клієнтів і організації та пов'язані з ними засоби обробки інформації, стосовно діяльності у сфері фінансового і кадрового аутсорсингу для комерційних і бюджетних організацій. На сьогоднішній день Intercomp є єдиною компанією на ринку аутсорсингу бізнес-процесів, яка пройшла сертифікацію за ISO 27001 в «BIG 5».

Урочисте вручення сертифікату відбулося 8 липня 2014 в головному офісі AFNOR в Парижі. Вручала сертифікат Генеральний директор AFNOR INTERNATIONAL Myriam Augerau-Landais. З боку Intercomp на церемонії були присутні представник керівництва з якості та інформаційної безпеки, директор з організаційного розвитку та якості Андрій Козлов, керівник відділу з інформаційної та економічної безпеки Володимир Медведєв і керівник групи з інформаційної безпеки Сергій Зорін.

З боку AFNOR у заході також взяли участь відповідальний менеджер по європейській зоні Alice Lecureux Hocquelet, координатор по Європі, Росії та країнах СНД Isabelle de Labachelerie та Генеральний директор AFNOR Rus Леонід Дворкін.

«Проект з побудови системи менеджменту інформаційної безпеки Intercomp та підготовці до сертифікації проводився близько півтора року, - коментує Андрій Козлов, директор з організаційного розвитку та якості Intercomp. - У проекті були задіяні практично всі підрозділи і офіси компанії. Його унікальність полягала в тому, що для реалізації завдання Intercomp не залучав зовнішні консалтингові організації, а використовував виключно внутрішні ресурси компанії в особі висококваліфікованих фахівців в області процесного управління та інформаційної безпеки. Побудова та сертифікація СМІБ в досить стислі терміни на високому міжнародному рівні з опорою тільки на внутрішні ресурси - перший випадок у практиці представників AFNOR, які проводили аудит.

Основою побудованої СМІБ Intercomp є безперервна робота щодо забезпечення збереження, цілісності та конфіденційності інформаційних активів (клієнтських і власних) в рамках системи управління ризиками організації. Intercomp і далі буде приділяти підвищену увагу інформаційній безпеці, використовуючи необхідні ресурси для забезпечення виконання всіх вимог законодавства, а також побажань клієнтів».

3130103_certificate0001.jpg