«Ельбрус Капітал» інвестував у компанію Intercomp

Фонд прямих інвестицій «Ельбрус Капітал» оголошує про придбання компанії Intercomp, найбільшого провайдера послуг фінансового і кадрового аутсорсингу на території Росії та СНД.

Створивши напрям фінансового та кадрового аутсорсингу в Росії в 1994 році, сьогодні компанія Intercomp є лідером у своїй галузі за обсягом та якістю послуг, що надаються. Intercomp об'єднує більше 600 фахівців, в портфелі компанії понад 700 клієнтів, до числа яких входять великі міжнародні та регіональні компанії, що представляють десятки галузей бізнесу.

«Перехід на новий рівень розвитку став можливим завдяки стабільному та поетапному зростанню компанії. Тільки за останній рік ми реалізували одразу кілька масштабних ініціатив - відкриття офісу в Нижньому Новгороді, запуск нових послуг для бюджетного сектора, ребрендинг. Я радий, що в особі «Ельбрус Капітал» ми знайшли надійного бізнес-партнера, з яким можна сміливо рухатися в майбутнє, - коментує Сергій Бучин, Генеральний директор Intercomp , - ми впевнені , що основними складовими еволюції компанії будуть прибутковість і стабільність, націленість на зростання і розширення бізнесу».

Олександр Савін, Керуючий партнер «Ельбрус Капітал», прокоментував угоду: «Оптимізація та підвищення ефективності є формулою успіху будь-якого бізнесу, і ми очікуємо масштабне зростання індустрії аутсорсингу найближчим часом. Більш широке поширення практики аутсорсингу непрофільних бізнес-процесів як в комерційному, так і в бюджетному секторі допоможе бізнесу та державі реалізовувати поставлені завдання в мінливих ринкових умовах. В компанії Intercomp ми бачимо лідера галузі, і ми готові надати максимальну підтримку команді менеджменту в реалізації стратегії подальшого зростання компанії».

Детальніше про «Ельбрус Капітал»

«Ельбрус Капітал» - провідний бізнес прямих інвестицій в Росії та СНД.

«Ельбрус Капітал» розпочав свою роботу в 2007 році. На сьогодні сумарні активи в двох фондах складають більше $700 млн. Основними інвесторами фондів є великі міжнародні інституційні інвестори та міжнародні інститути розвитку.

«Ельбрус Капітал» спеціалізується на інвестиціях в компанії, які динамічно розвиваються та шукають можливості для зростання та збільшення своєї частки на ринку.

Сьогодні портфель «Ельбрус Капітал» включає наступні проекти:

  • «ЮТВ Холдинг», телевізійна компанія, що включає канали «Ю», «МУЗ-ТВ» та Disney
  • «Обери Радіо», лідер регіонального Радіобізнесу в Росії
  • «Стріла Телеком», регіональний оператор послуг доступу до Інтернет  та кабельного телебачення
  • «Об'єднана Кейтерингова Група», постачальник послуг корпоративного харчування
  • Blesk InCare, найбільший оператор промислових пралень , послуг з обробки та оренди текстильних виробів і ворсових килимів в Росії і Україні
  • Великий регіональний автодилер в Сибіру
  • «СПСР-Експрес», найбільша приватна російська компанія на ринку експрес – доставки
  • «ОСГ Рекордз Менеджмент» , провідний гравець в галузі послуг з архівного зберігання документів і управління даними
  • B2B-Center, найбільша російська система електронних торгів
  • Національна Медична Мережа, мережа приватних медичних клінік в регіонах Росії.


Website:
http://www.elbcp.ru/