10 років успіху Intercomp в УкраїніУ серпні 2017 року виповнилось 10 років з дня відкриття офісу компанії Intercomp в Україні. За цей час компанія Intercomp Україна стала одним з провідних провайдерів послуг аутсорсингу бізнес-процесів на українському ринку.

У серпні 2007 року, з метою розвитку відносин з клієнтами в Україні, керівництвом компанії Intercomp було прийняте рішення про відкриття офісу в Києві. З 2007 року Intercomp Україна надає весь спектр послуг аутсорсингу бізнес-процесів клієнтам, включаючи розрахунок заробітної плати, ведення бухгалтерії та кадрове адміністрування.

«Лояльність та довіра наших клієнтів – це головний показник успішності. Ми з гордістю відзначаємо, що багато наших клієнтів обслуговуються в Intercomp з моменту відкриття офісу. Ми дякуємо нашим клієнтам за те, що обрали нас, довгостроково співпрацюють з нами та рекомендують нас своїм партнерам. Ми дуже цінуємо ці партнерські відносини та щодня працюємо над розширенням портфелю наших послуг», - коментує Марина Макаренко, Директор Intercomp Україна.
Джерело:
©Прес-служба Intercomp