Intercomp Global Services - учасник INTRANET CONGRESS UA 2012 «Від впровадження до максимальних результатів»

06-07 листопада в м. Києві відбувся захід INTRANET CONGRESS UA 2012 - перший в Україні інтерактивний майданчик для обміну досвідом та кращими практиками в області розвитку внутрішніх корпоративних порталів. Організатором конгресу виступила компанія People & Сommunications Group (Москва).

Анастасія Чернишова, Менеджер з маркетингу та PR, Intercomp Global Services Україна взяла участь у дискусії круглого столу на тему: «Як залучити співробітників до корпоративних комунікацій через внутрішній портал. Кращі практики». Анастасія поділилася з учасниками заходу досвідом комунікації співробітників Intercomp, які використовують внутрішній корпоративний портал компанії.

Першочерговим завданням Конгресу було створення платформи для обговорення розвитку Інтранету на українському ринку. Учасники заходу почули, як лідери ринку використовують Інтранет-портали для підвищення якості корпоративного управління, ознайомилися з тенденціями та перспективами розвитку Інтранет-систем на українському ринку, обговорили технології для підвищення ефективності та результативності каналів Інтранет, а також висвітлили багато інших питань внутрішніх комунікацій.

Ключовою особливістю заходу стала практика і реальні кейси. В рамках Конгресу відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського Конкурсу кращих Інтранет-порталів - INTRANET AWARDS UA.

Конгрес був орієнтований на керівників по IT, персоналу, внутрішніх комунікацій, PR та маркетингу.

Детальна інформація про захід доступна на сайті організаторів.
Джерело:
© Intercomp Global Services