Компанія Intercomp Global Services провела освітній семінар “Трансформація аутсорсингу фінансової функції”.

Intercomp Global Services провела освітній семінар для всіх зацікавлених членів Американської Палати на тему: “Трансформація аутсорсингу фінансової функції”.

Семінар показав, як за допомогою використання аналізу бізнес-процесів, трансформації процесів і управлінням змінами, при переході від однієї моделі до іншої, аутсорсинг може стати більш ефективним і не тільки підвищити показники фінансової функції, але і вплинути на весь бізнес в цілому.

Запропонована тема семінару включала питання передачі фінансових процесів компанії (розрахунок заробітної плати, розрахунки з постачальниками, роботу з дебіторською заборгованістю, бухгалтерську, податкову і корпоративну звітність, комплексне ведення бухгалтерського обліку) зовнішнім підрядникам. Трансформація аутсорсингу фінансової функції показує, як існуючі моделі аутсорсингу можуть бути змінені і які засоби необхідно для цього використати, щоб стати більш ефективним.

Доповідачем був Даніїл Шаш, Генеральний директор Intercomp Global Services Україна, професіонал з більш ніж 5-ти річним досвідом роботи в аутсорсингу бізнес-процесів в Україні, Росії та Європі.
Джерело:
© Intercomp Global Services