Навчальний Семінар:

Дата та час проведення: Четвер, 13 вересня 2012, 10.00

Місце проведення: Конференц-зала Палати (вул. Амосова 12, 15 поверх, Київ, Україна)

Американська торгівельна палата в Україні запрошує всіх зацікавлених членів Палати прийняти участь у навчальному семінарі, що проводитиметься членом Палати Intercomp Global Services на тему: “Трансформація аутсорсингу фінансової функції”.

Семінар покаже, як за допомогою використання аналізу бізнес-процесів, трансформації процесів і управлінням змінами, при переході від однієї моделі до іншої, аутсорсинг може стати більш ефективним і не тільки підвищити показники фінансової функції, але і вплинути на весь бізнес в цілому.

Запропонована тема семінару включає питання передачі фінансових процесів компанії (розрахунок заробітної плати, розрахунки з постачальниками, роботу з дебіторською заборгованістю, бухгалтерську, податкову і корпоративну звітність, комплексне ведення бухгалтерського обліку) зовнішнім підрядникам. Трансформація аутсорсингу фінансової функції показує, як існуючі моделі аутсорсингу можуть бути змінені і які засоби необхідно для цього використати, щоб стати більш ефективним.

Семінар буде цікавий для фінансових директорів, фінансових менеджерів, контролерів та бізнес-лідерів, які шукають нові способи підвищення ефективності бізнесу і фінансової функції.

Доповідач: Даніїл Шаш, Генеральний директор Intercomp Global Services Україна, професіонал з більш ніж 5-ти річним досвідом роботи в аутсорсингу бізнес-процесів в Україні, Росії та Європі.

Робочою мовою семінару буде англійська. Синхронний переклад не буде наданий.

Семінар відкритий для всіх співробітників компаній-членів палати.

Для реєстрації натисніть: http://chamber.ua/seminar/finance-function
Джерело:
©Пресс-служба Intercomp Global Services