Intercomp Global Services на HR Masters в Києві

20-21 березня 2012 р. в Києві відбудеться Всеукраїнська конференція HR Masters, організатор - компанія Smart Conference. Intercomp Global Services, міжнародний провайдер послуг аутсорсингу бізнес-процесів, традиційно бере участь в цьому ключовому для українського кадрового співтовариства заході.

Формат дводенної конференції HR Masters передбачає паралельні сесії доповідей, присвячених конкретним реалізованим кадровим проектам, інтерактивне обговорення та неформальне спілкування учасників. Також в ході заходу буде працювати спеціалізована кадрова виставка. Очікується, що захід відвідають більше 100 делегатів - представників відділів по роботі з персоналом.

"Відмінні риси конференції HR Masters - це, перш за все, цікаві спікери-практики, хороша організація заходу і можливість спілкування з колегами. Ми будемо раді поділитися нашим досвідом в області аутсорсингу, а також відповісти на всі запитання з приводу впровадження аутсорсингових рішень з розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування на українських підприємствах"
Даніїл Шаш
Генеральний директор Intercomp Global Services України

Компанія Intercomp Global Services буде представлена ​​на спеціалізованій кадрової виставці. На стенді Intercomp Global Services учасники заходу зможуть отримати актуальну інформацію про послуги з розрахунку заробітної плати, кадрового адміністрування та інших аутсорсингових рішеннях, які пропонує компанія в Україну. Також на стенді Intercomp проходитиме конкурс для менеджерів по персоналу «Знавець аутсорсингу», де кожен зможе перевірити свої знання в області аутсорсингу, отримати сертифікат і цінні призи. До зустрічі на HR Masters в Києві!

Детальна інформація про захід доступна на сайті організаторів: www.smartconference.com.ua
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services