Давос 2012 в Україні за підтримки Intercomp Global Services

27 січня 2012 в Києві на майданчику Edinburgh Business School відбудеться зустріч топ-менеджерів українських компаній для обговорення найбільш актуальних питань Світового Економічного Форуму в Давосі (25 - 29 січня 2012). Міжнародна аутсорсингова компанія Intercomp Global Services виступає партнером цього заходу.

Основна тема Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі в 2012 році - «Велика трансформація - формування нових моделей» («The Great Transformation - Shaping New Models»). Ця тема відображає основний виклик, що стоїть перед лідерами світових держав, - потреба інтеграції людей, систем і технологій, необхідність нових моделей, яскравих ідей і особистої мужності.

27 січня 2012 р. керівники компаній України мають унікальну можливість приєднатися до всесвітньої бізнес еліті для обговорення найбільш гострих питань, порушених у ході Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі, і разом зробити висновки, які теми найбільш актуальні й застосовні для розвитку бізнесу в сучасній Україні та інших країнах СНД . Учасники зустрічі в Києві почують думку експертів з різних країн світу завдяки включень та інтерв'ю з Давосу, Единбурга, Варшави і Вашингтона.

"Другий рік поспіль Intercomp Global Services підтримує захід такого унікального формату. Це реальна можливість для менеджерів Києва першими дізнатися про найбільш важливих висновках щорічного Форуму в Давосі і обговорити разом їх значимість для України. Ми раді сприяти проникненню в Україні передових ідей і технологій."
Даніїл Шаш
Директор офісу
Intercomp Global Services Київ

Експертами зустрічі Давос 2012 в Україні виступлять:

Євген Глібовицький, Медіа-експерт, керівник експертної компанії pro.mova;
Олександр Сушко, Науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва;
Олександр Кваснєвський, Президент Польщі в 1995-2005 рр. (Підтверджується);
Крейг Робінсон, Головний тьютор курсу «Економіка» Edinburgh Business School в Единбурзі і Дубаї, очолював компанії зі списку Fortune 500 в Великобританії;
Юрій Логуш, Заступник голови правління з маркетингу та продажу компанії МХП;
Якуб Парусінський, Аналітик BG Capital, журналіст газети Kyiv Post;
Ігор Бураковський, Голова Правління інституту економічних досліджень і політичних консультацій, доктор економічних наук;
Даррен Хейман, Тьютор курсу «Економіка» Edinburgh Business School, очолював компанії в Англії, Ірландії, США і Україною.


Участь у бізнес дискусії Давос 2012 в Україні безкоштовна, за попередньою реєстрацією. До участі запрошені керівники та топ-менеджери українських і міжнародних компаній, власники бізнесу.

Протягом зустрічі буде проходити on-line трансляція на сайті britishmba.in.ua/davos2012

Організатори: Edinburgh Business School, експертна компанія pro.mova
Партнер зустрічі: аутсорсингова компанія Intercomp Global Services
Місце: Edinburgh Business School, Київ, вул. Довнар-Запольського 9/10
Дата: 27 січня 2012 року, 19.00-21.00
Контакти: (044) 221-17-71


Про партнера зустрічі Давос 2012 в Україні:

Intercomp Global Services спеціалізується на наданні послуг кадрового та фінансового аутсорсингу. Компанія заснована в Х'юстоні (США) і працює на ринку СНД з 1994 року. Intercomp обслуговує більше 650 міжнародних і регіональних компаній, кожна п'ята з яких входить до списку Fortune Global 500. Займає перше місце в рейтингу компаній в області аутсорсингу облікових функцій за даними Експерт РА. Детальна інформація доступна на сайті: www.intercomp.com.ua
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services


<< Назад