Intercomp Global Services - учасник форуму HR Days in Ukraine

29 листопада 2011 в Києві відбудеться Четвертий щорічний форум "HR Days in Ukraine", організатор - Meeting Point. «HR Days in Ukraine» - це майданчик для зустрічі і обміну досвідом професіоналів в області HR менеджменту, це можливість отримати "з перших рук" інформацію про найбільш ефективних HR стратегії та інструментах. Щорічно конференція такого формату проводилась в Українї кожнього липня, у цьому році було прийнято рішення провести форум і в липні, і в листопаді.

Очікується, що форум відвідають понад 150 делегатів. До виступу запрошені найбільш авторитетні представники HR спільноти України. В ході заходу будуть обговорені наступні питання: тренди 2012 року в області HR, практика управління HR бюджетом, система вирощування лідерів, фундамент побудови успішного HR-бренду, стратегічне навчання та оцінка персоналу, мотивація персоналу, а також дискусія «Як «створити» топ- менеджера компанії ».

У першій частині форуму заплановано виступ Даніїла Шаша, директора офісу компанії Intercomp Global Services в Українї. Даніїл представить доповідь на тему «Оптимізація HR процесів: від внутрішніх ресурсів до аутсорсингу. Як передати процес провайдеру і отримати очікуваний результат?». Модель аутсорсингу кадрових функцій набуває все більшого поширення в Українї і цікава багатьом. Як експерт у галузі аутсорсингу бізнес-процесів, Даніїл Шаш запрошений розповісти про те, на які моменти варто звернути особливу увагу при переході на аутсорсинг, як побудувати ефективну взаємодію з компаніями-постачальниками послуг, і як добитися того, щоб аутсорсинг запрацював.

«Ми хочемо висловити подяку організаторам форуму" HR Days в Україну "за те, що вже четвертий раз вони збирають провідних українських експертів у галузі управління персоналом і дають нам можливість ділитися новими ідеями і напрацюваннями, обговорювати напрями розвитку і зростання. Цього року моя доповідь, присвячена переходу HR процесів на аутсорсинг, знаходиться в секції «СТРАТЕГІЧНІ ЗМІНИ В HR УПРАВЛІННІ». Цей факт є показовим, тому що зараз все більше і більше компаній розглядають перехід на аутсорсинг як стратегічну ініціативу. На форумі ми будемо раді поділитися досвідом з нашими колегами і очікуємо цікавих дискусій і доповідей», - коментує Даніїл Шаш, Генеральний директор Intercomp Global Services України.

Детальна інформація про форум доступна на сайті організаторів

Місце проведення:
Київ, бул. Лесі Українки, 27 / 2, готель Русь

Час проведення:
29 листопада 2011, 9.00-19.00
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services