Intercomp Global Services - учасник Форуму Персонал 2011

5-6 жовтня в Києві на теплоході Rosa Victoria пройшов IX Щорічний Форум Персонал 2011. Дев'ятий рік поспіль з метою обміну досвідом та обговорення останніх тенденцій ринку праці, Форум збирає директорів служб з управління персоналу провідних українських та міжнародних компаній. Представники Intercomp Global Services традиційно беруть участь у цьому заході.

За два дні учасники форуму змогли послухати виступи 18 спікерів та отримати відповіді на свої питання. Формат спілкування з колегами також передбачав можливість комунікації в так званому «п'ятому куті», тобто учасники форуму мали можливість збиратися один з одним у будь-який час для обговорення конкретних кейсів. Крім спеціалізованої інформації форум дозволив HR менеджерам отримати необхідний заряд ідей, енергії і натхнення для роботи.

Кирил Підгорний, менеджер з розвитку бізнесу Intercomp Global Services України: "Форум Персонал 2011 відвідали HR директори з різних регіонів України. Було приємно дізнатися, що багато з них або вже є партнерами Intercomp Global Services або замислюються почати знайомство з аутсорсинговими провайдерами. З кожним роком інтерес до аутсорсингових рішень в HR сфері зростає. Ми активно взаємодіємо з HR співтовариством України, що дозволяє нам знайомитися з ключовими фахівцями в галузі, розповідати про можливості аутсорсингових рішень та реалізовувати нові та цікаві проекти."

Детальна інформація доступна на сайті www.forumpersonal.comДокладна інформація про захід доступна на сайті:
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services