Intercomp Global Services - партнер рейтингу «Кращі фінансові директори в Україні»

Компанія Intercomp Global Services виступила партнером рейтингу «10 кращих фінансових директорів України», який щорічно проводить журнал &.ФІНАНСИСТ.

Результати рейтингу будуть опубліковані в номері журналу &.ФІНАНСИСТ від 19 листопада 2010 року, урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться 10 грудня 2010 в рамках Зимової сесії Клубу ФІНАНСИСТ.

Також в дводенній програмі Зимової сесії Клубу ФІНАНСИСТ доповіді фінансових директорів про успішно реалізовані проекти 2010 року, фокус-сесія з корпоративних фінансів, спілкування. Даний захід щорічно збирає разом фінансових директорів провідних українських і міжнародних компаній і є популярним майданчиком з обміну досвідом і успішними практиками.

Компанію Intercomp Global Services на Зимовій сесії Клубу ФІНАНСИСТ представлятиме Даніїл Шаш, директор з продажу і маркетингу в Україні і Казахстані.

Даніїл Шаш
Директор з продажу та маркетингу
в Україні та Казахстані
Intercomp Global Services

Даніїл Шаш поділиться з делегатами конференції практичним досвідом компанії Intercomp Global Services з впровадження аутсорсингових рішень в області розрахунку заробітної плати і ведення бухгалтерії на підприємствах в Україні, а також розповість про тенденції розвитку аутсорсингу в країнах СНД.

Докладніше про рейтинг «10 кращих фінансових директорів України» Ви можете прочитати в журналі &.ФІНАНСИСТ, програма Зимової сесії Клубу ФІНАНСИСТ (9-10 грудня 20101 року) доступна на сайті організаторів

Клієнтам компанії Intercomp Global Services при реєстрації на Зимову сесію Клубу ФІНАНСИСТ надається знижка у розмірі 10%
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services