Intercomp Global Services – партнер форуму

23 і 24 червня 2010 в готелі Marriott Royal Aurora Hotel в Москві відбувся один з найбільш значущих щорічних заходів в сфері аутсорсингу, що проводяться в Росії.

Цього року Форум Стратегія Аутсорсинг 2010 зібрав 160 делегатів.

Протягом двох днів експерти зі всього світу ділилися своїм практичним досвідом в галузі аутсорсингу бізнес-процесів, аутсорсингу в маркетингу, продажах, HR і інформаційних технологіях.

Компанію Intercomp Global Services на конференції представила Ірина Ляміна, Операційний Директор по Росії і СНД. Ірина виступила з доповіддю Створення єдиного центру з розрахунку заробітної плати. Досвід аутсорсингової компанії. Гості заходу високо оцінили презентацію Intercomp і ІТ можливості компанії по віддаленому введенню інформації.


Також Компанія Intercomp Global Services була учасником спеціалізованої виставки Outsourcing Expo, яка проходила в рамках форуму.

Участь в міжнародному форумі Стратегія Аутсорсинг 2010 дозволила компанії Intercomp представити свій практичний досвід в сфері розвитку аутсорсингу функцій розрахунку заробітної плати в Росії, позначити своє бачення майбутнього даного виду аутсорсингу.


Докладна інформація про захід доступна на сайті: www.outsourcing-forum.ru
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services