Intercomp – учасник конференції Shared Services and Outsourcing Week

Компанія Intercomp Global Services виступить срібним спонсором 10-ої конференції аутсорсингу Shared Services and Outsourcing Week 2010 (SSOW), яка відбудеться з 24 по 26 Травня 2010 року в Единбурзі. SSOW - це найбільший щорічний європейський захід у сфері аутсорсингу.

Тиждень SSOW - це захід, на якому обговорюватимуться прогнози розвитку і нове бачення сфери аутсорсингу і різних моделей надання послуг. Передові рішення глобальних постачальників послуг аутсорсингу, представлені на конференції, і виступи лідерів галузі зі всього світу допоможуть виявити сучасні тенденції і дізнатися про інновації в цій області, які піднімуть послуги аутсорсингу на новий рівень», - відзначають організатори конференції – представники асоціації SSON.

Компанію Intercomp на конференції представить Елоа Малта-Бей, Глобальний Операційний Віце-президент, Розрахунок заробітної плати і Кадрове адміністрування. Елоа Малта-Бей виступить з доповіддю на тему «Кадрові процеси: використання глобальної моделі надання послуг з розрахунку заробітної плати».

Участь в міжнародному тижні аутсорсингу SSOW 2010 дозволить Intercomp представити своє бачення майбутнього моделі глобального аутсорсингу розрахунку заробітної плати, поділитися своїм практичним досвідом в цьому напрямку.

Докладна інформація про захід, спікерів і умови участі доступна на сайті: www.ssoweek.com
Джерело:
©Прес-служба Intercomp Global Services