INTERCOMP УКРАЇНА - ПРИЗОВИЙ ПАРТНЕР КАДРОВОГО ФОРУМУ HR DAYS IN UKRAINE 2016.

26 і 27 липня 2016 року в конгрес-готелі «Пуща» відбудеться XIII щорічний Форум HR days in Ukraine (Summer Season). Компанія Intercomp Україна виступатиме Призовим партнером Форуму. Представники компанії - Марина Макаренко, Генеральний директор Intercomp Україна, Оксана Бадеха, Старший менеджер з розвитку бізнесу Intercomp Україна та Анастасія Чернишова, Менеджер з маркетингу Intercomp Україна, вручатимуть призові сертифікати учасникам-переможцям розіграшу на Форумі.

Форум HR Days in Ukraine - це майданчик для зустрічі директорів і фахівців з управління персоналом з метою обміну досвідом та отримання найціннішої практичної інформації в області HR-менеджменту. Традиційно, з 2008 року, Форум збирає директорів з управління персоналом і HR-партнерів найбільших українських та зарубіжних компаній на професійну зустріч для обміну досвідом, мотиваційної зарядки, отримання нових ідей для запуску інноваційних проектів у своїх компаніях.

В ході заходу будуть розглянуті такі модулі як: стратегічне HR-управління, розвиток професійних компетенцій, кейси з внутрішньокорпоративного маркетингу, управління HR-брендом компанії, навчання та оцінка персоналу, ефективні моделі мотивації та багато інших.

Детальна інформація про захід доступна на сайті організаторів.