INTERCOMP - ПЕРЕМОЖЕЦЬ У НОМІНАЦІЇ «THE AWARD FOR IMPLEMENTATION EXCELLENCE»

У жовтні 2016 року в Будапешті пройшла 11-а міжнародна конференція ADP Partner Executive Convention. В рамках конференції відбулося нагородження партнерів ADP за успіхи в 2016-му фінансовому році. Intercomp став переможцем в номінації «The Award for Implementation Excellence» за видатні досягнення в галузі впровадження міжнародних проектів ADP з розрахунку заробітної плати.  

Керівництво ADP відзначило престижною нагородою досягнення Intercomp: в 2016 році компанія точно в термін запустила 35 проектів на Україні, в Казахстані, в Росії. Програми продемонстрували високі показники ефективності. Intercomp не збавляє темпи роботи і вже впроваджує 20 нових проектів. Запускається перша програма в Азербайджані.  

Корпорація Automatic Data Processing (ADP) працює з підрозділами компаній в різних країнах світу за програмою сервісу ADP Streamline®. З 2009 року Intercomp як партнер ADP надає послуги з аутсорсингу розрахунку заробітної плати клієнтам в Україні, Казахстані, Росії та Азербайджані, використовуючи передові практики та HR-рішення міжнародного лідера в області рішень для розрахунку зарплати.

ADP.png