Intercomp Україна - учасник бізнес-сніданку hh.ua «HRD-середа»

13 квітня 2016 року в м. Києві відбувся бізнес-сніданок для HR-Директорів, який був організований hh.ua. Анастасія Чернишова, Менеджер з маркетингу Intercomp Україна, відвідала захід і взяла участь в обговоренні теми HR-Брендингу. 

ua1.jpg
2ua.jpg

Ключовою темою HRD-середи стало обговорення Digital технологій в HR; digital-інструментів, що працюють на залученість персоналу. Більше 60 HR-Директорів стали учасниками бізнес-сніданку. 

HR-Digital - це природній розвиток практик управління персоналом у цифрову епоху. HR-digital - серія методів управління людськими ресурсами, яка ґрунтується на побудові, автоматизації, вимірюванні та аналітиці всіх бізнес-процесів в HR, їх налаштуванні та оптимізації. Серед digital-інструментів, які використовують HR, - корпоративні соціальні мережі, веб-сайти, e-learning-портали, он-лайн оцінка кандидатів, ERP-системи, cloud-технології та ін. 

«Ми живемо в цифрову епоху, і всі процеси переходять у digital формат. Учасники, в рамках інтерактивної дискусії, змогли не просто поспілкуватися з колегами та обговорити цікаві для них питання, а, в першу чергу, поділитися своїм практичним досвідом використання Digital технологій в HR. » - коментує Анастасія Чернишова, Менеджер з маркетингу Intercomp Україна. 

З детальною інформацією про захід та фотозвітом можна ознайомитися на сайті організатора.