Intercomp – учасник III Українського Інвестиційного Форуму: Переосмислення майбутнього.

Організатор заходу - CFA Україна. Даніїл Шаш, Генеральний директор Intercomp Україна, прийняв участь в Інвестиційному Форумі.

Цільовою аудиторією даного заходу були представники вищої керівної ланки - Топ-500 українських компаній реального сектору економіки. Основною темою для обговорення стала економічна ситуація, а також наявні джерела фінансування для українських компаній, такі як: боргові інструменти, приватний та публічний ринки капіталу.

Особливістю цьогорічного Форуму стала унікальна панельна дискусія щодо глобальних ринків та економічних перспектив України, яка надала учасникам можливість осягнути широку картину поточної ситуації та майбутнього потенціалу нашої держави.

«Український Інвестиційний Форум - це масштабний діловий захід, який є незалежною платформою для обговорення економічної ситуації в країні, форум повністю незалежний від будь-яких корпоративних, комерційних чи політичних інтересів, та є рушійною силою для розвитку економіки України.» – зазначив Даніїл Шаш, Генеральний директор Intercomp Global Services Україна.

Детальна інформація про захід представлена на сайті організаторів.