INTERCOMP УКРАЇНА - СРІБНИЙ ПАРТНЕР VI ФОРУМУ HR-ДИРЕКТОРІВ 2016

7 квітня 2016 року в м. Києві відбудеться VI форум HR-Директорів 2016. Марина Макаренко, Генеральний директор Intercomp Україна і Оксана Бадеха, Старший менеджер з розвитку бізнесу Intercomp Україна, візьмуть участь у заході, присвяченому найважливішій темі - ефективній роботі HR-лідерів в умовах прискореної трансформації бізнесу, а також у інтерактивній панелі, за участю топ-менеджерів міжнародних компаній, для обговорення очікувань CEO від HR-Директора. В рамках хедлайн-теми Форуму відбудеться круглий стіл, предметом обговорення стануть інновації в прискореній трансформації бізнесу. 

Форум HR-Директорів - майданчик, на якому збираються понад 150 HR-директорів і топ-менеджерів, щоб поділитися досвідом в одному з найбільш значущих чинників сталого розвитку компаній - людському капіталі. 

В рамках форуму будуть розглянуті наступні питання: 

- Корпоративна культура як фактор привабливості компанії; 
- Лідерство; 
- Мотивація співробітників як інструмент утримання та розвитку; 
- Навчання та розвиток; 
- Основні тренди в управлінні людськими ресурсами в Україні; 
- Оцінка співробітників; 
- Підходи у розвитку талантів для формування стратегічної конкурентної переваги; 
- Синергія розвитку бізнесу та HR-структури. 

Основний принцип побудови програми - «мінімум теорії, максимум практики». Форум дасть можливість учасникам отримати корисну інформацію, обмінятися досвідом, а також отримати практичні рішення в області HR. Не пропустіть можливість взяти участь у VI Форумі HR-Директорів! 

Детальна інформація про захід доступна на сайті організаторів.