Intercomp - учасник зустрічі АССА та IIRC «Інтегрована звітність: погляд з України»

Організатором даного заходу виступили АССА (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) та IIRC (Міжнародна Комісія з Інтегрованої Звітності). Марина Макаренко, Генеральний директор Intercomp Україна, візьме участь в обговоренні Проекту Міжнародного Формату Інтегрованої Звітності.

Метою зустрічі є подолання розриву між поточною фінансовою звітністю на основі МСФЗ і безліччю інших стандартів для створення нової платформи звітності, з урахуванням побажань компаній, зацікавлених сторін і цілого ринку.

На даний час корпоративна звітність має різні стандарти і тому їх необхідно переглянути, враховуючи ряд факторів, які впливають на корпоративну ефективність, у тому числі соціальні, культурні та екологічні фактори. Поточного подання фінансової звітності недостатньо, щоб відповісти на питання: у чому цінність організації? Фінансова звітність охоплює як фінансові показники, так і фінансові ризики. Однак, цієї інформації замало для того, щоб користувач фінансової звітності прийняв зважене рішення.

Дискусію будуть вести зацікавлені особи від українського бізнесу, представники регулюючих органів, інвестори, професіонали у фінансовій сфері, вони обговорюватимуть та внесуть свій вклад у Проект Міжнародного Формату Інтегрованої Звітності.

Думка Марини Макаренко доповнить даний проект, який вийде в грудні 2013 року, з метою отримання дозволу на стандартизацію від Міністра Фінансів Великої індустріальної двадцятки (G20) в 2014 році.

Формат заходу буде поєднувати доповіді, пояснення ключових елементів Проекту і, найголовніше, активні сесії, увага буде зосереджена на важливих аспектах. Всі учасники отримали копію Проекту (українською та англійською мовами) заздалегідь, і зможуть внести свої основні ідеї.

Докладна інформація про зустріч доступна на сайті організаторів.