Підсумований облік робочого часу: святкові дні та надурочні години

При підсумованому обліку робочого часу щоденна або щотижнева тривалість робочого часу, встановлена працівнику графіком, може коливатися впродовж облікового періоду, однак загальна сума годин роботи за обліковий період повинна дорівнювати нормі робочого часу в обліковому періоді. Обліковим періодом при підсумованому обліку робочого часу, як правило, є місяць.

Konstantin Lazarev_Intercomp Ukraine.jpg
Костянтин Лазарєв, внутрішній аудитор, Intercomp Україна

ЗАКОНОДАВСТВО

1. Кодекс законів про працю України (далі — КЗпП).

2. Методичні рекомендації щодо застосування підсумованого обліку робочого часу, затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 19 квітня 2006 року № 138 (далі — Методичні рекомендації № 138).

У разі підсумованого обліку робочого часу робота у святкові та неробочі дні за графіком включається до норми робочого часу за обліковий період, установленої на підприємстві. Години роботи, що перевищують цю норму, вважаються надурочними й оплачуються в подвійному розмірі відповідно до статті 106 КЗпП.

СИТУАЦІЯ

На підприємстві, де встановлено підсумований облік робочого часу з обліковим періодом 1 місяць, на березень 2017 року сформований і підписаний графік роботи диспетчерів. Графік змінний — 3 робочі дні через 3. Година роботи одного робітника — 30 грн. У деяких працівників робочий день припадає на 8 березня по 4 години. Норма часу згідно з графіком робочого часу робітників становить 180 годин. Норма часу згідно з розрахунком норми тривалості робочого часу на 2017 рік у березні — 175 годин.

Отримавши заробітну плату, працівники звернулися до роботодавця з претензією, що їм неправильно її нараховано в частині оплати святкових та надурочних годин. Як правильно провести розрахунок, якщо працівники у відповідний місяць працювали й у святковий день, а тривалість їхньої роботи перевищила тривалість норми робочого часу за місяць? Розглянемо варіанти розрахунків та визначимо, чи не порушив роботодавець прав працівників.

pub_ua_10.08.17.jpg

Згідно з пунктом 11 Методичних рекомендацій № 138 у разі підсумованого обліку робочого часу робота у святкові та неробочі дні (ст. 73 КЗпП) за графіком включається до норми робочого часу за обліковий період, установленої на підприємстві. Години роботи, що перевищують цю норму, вважаються надурочними і оплачуються в подвійному розмірі. Тому під час підрахунку надурочних годин у випадку підсумованого обліку робочого часу робота у святкові й неробочі дні, проведена понад установлену на підприємстві норму робочого часу, за обліковий період не враховується, оскільки вона вже оплачена в подвійному розмірі.

ВИСНОВОК

Роботодавець провів розрахунок за роботу у святковий та надурочний час відповідно до законодавства, права працівників не порушені.

Джерело: Кадровик light №8, серпень 2017