Контакти
Довіра, заснована на досвіді

  Решения

 • Toyota Motor

  «Щорічна інвентаризація складу запчастин є для нас вкрай важливою обов'язковою процедурою, в якій неприпустимі помилки та яка повинна проводитися в найкоротші терміни для мінімізації фінансових ризиків. Робота за даним проектом з Intercomp вже протягом двох років дозволяє нам бути повністю впевненими в даних обліку. Ми високо цінуємо підхід співробітників Intercomp до вирішення наших завдань і розраховуємо на подальшу співпрацю»

 • Suzuki

  «Ми сподіваємося, що наша співпраця триватиме довгі роки» 

  «Suzuki»

 • Linde Gas

  «За більш ніж десятирічний досвід партнерства, ми переконалися в якості, оперативності та своєчасності надання послуг компанією Intercomp. Хочу особливо відзначити професійний підхід і доброзичливе ставлення фахівців Intercomp до клієнта .»  ВАТ «Лінде Газ Рус»

 • Kimberly Clark

  «За час нашої співпраці компанія Intercomp зарекомендувала себе як надійного партнера, на якого можна покластися у вирішенні різних завдань в області бухгалтерського обліку. Для нас вкрай важлива якість послуг і оперативність реагування на наші запити - саме тому ми високо цінуємо роботу з Intercomp» «Kimberly Clark»

 • Hines

  «Вже багато років компанія Hines використовує послуги Intercomp з розрахунку заробітної плати для своїх співробітників, кількість яких істотно зросла за цей час. Ми задоволені якістю і оперативністю надання послуг і неодноразово мали можливість переконатися у професіоналізмі співробітників Intercomp. Не менш високої оцінки заслуговує ставлення до нашої компанії клієнтських менеджерів Intercomp і постійне прагнення до підвищення якості послуг»

 • Dupont

  «Ми цінуємо тривале співробітництво з компанією Intercomp. За час співробітництва між нашими компаніями склалися тісні партнерські відносини, і ми сподіваємося на їх подальший розвиток».

Загальна інформація

За сто років з маленької групи талановитих інженерів, що розробляють ткацькі верстати, Suzuki виросла у всесвітньовідому компанію з чисельністю співробітників майже 15 тис. осіб, що виготовляють та реалізують свою продукцію більш ніж в 190 країнах. У всьому світі Suzuki щорічно продає більше ніж 1,6 млн. автомобілів і стільки ж мотоциклів. Сьогодні основною сферою діяльності компанії залишаються компактні та малолітражні автомобілі. Крім того, компанія виробляє мотоцикли, мотори для човнів, силову продукцію.
Автомобілі Suzuki випускаються в багатьох країнах світу; за загальною кількістю їх випуску Suzuki утримує 11-е місце в світі та 5-те в Японії (з річним обсягом виробництва близько 900 тис. машин). Мотоцикли Suzuki продаються кількістю близько 2 млн. на рік і користуються заслуженою популярністю у всьому світі. І дотепер Suzuki продовжує удосконалювати свою продукцію і прагне до нових горизонтів технічної творчості.

Період співробітництва:
c 2007 р. по теперішній час


Послуги:
комплексне ведення бухгалтерії.


Завдання
• Мінімізувати ризики виходу в новий регіон.
• Оптимізувати витрати на персонал.

У середині 2007 року компанія Suzuki відкрила дочірню компанію в м. Санкт-Петербург. На ранній стадії організації бізнесу керівництвом компанії було прийнято рішення передати непрофільні процеси на аутсорсинг спеціалізованій організації. Ставлячи своєю метою мінімізувати ризики виходу в новий регіон і оптимізувати витрати на персонал, при цьому забезпечуючи високу якість виконання всіх функцій у повній відповідності з російським законодавством, компанія Suzuki розглядала модель аутсорсингу як найбільш ефективну.


Рішення
Рішення делегувати професійній аутсорсинговій компанії такі непрофільні функції як ведення бухгалтерії, розрахунок заробітної плати, кадрове адміністрування, юридичні та міграційні послуги, спричинило проведення тендеру з вибору постачальника послуг, в якому взяли участь ряд ключових гравців ринку аутсорсингу. У тендері перемогла компанія Intercomp.


Чому Intercomp
Завдяки високому професіоналізму, великому досвіду роботи на ринку та збалансованому портфелю професійних послуг, компанії Intercomp вдалося зробити керівництву Suzuki оптимальну з точки зору співвідношення вартості та набору послуг пропозицію. Суттєвим аргументом на користь вибору саме Intercomp послужила можливість отримання всього комплексу послуг від одного провайдера, що дозволило Suzuki істотно спростити взаємодію з партнером в рамках надання послуг, при цьому знизивши ризики.

Результат

Протягом періоду співробітництва компанія Intercomp надавала якісні послуги по всіх функціональних напрямках і заслужила високу довіру з боку Suzuki, забезпечивши успішне вирішення багатьох складних завдань, до числа яких входили:

 • Впровадження корпоративної системи управлінської звітності
 • Постановка з нуля системи обліку
 • Налагодження процесу взаємодії з податковими органами.

У процесі підготовки до будівництва заводу та освоєння російського ринку фахівці Intercomp допомагали компанії вчасно відшкодовувати ПДВ з бюджету, надавали суттєву консультативну допомогу, що дозволило Suzuki мінімізувати різні податкові ризики. Компанія регулярно та успішно проходила як зовнішній, так і внутрішній аудит.