Контакти
Довіра, заснована на досвіді

  Решения

 • Toyota Motor

  «Щорічна інвентаризація складу запчастин є для нас вкрай важливою обов'язковою процедурою, в якій неприпустимі помилки та яка повинна проводитися в найкоротші терміни для мінімізації фінансових ризиків. Робота за даним проектом з Intercomp вже протягом двох років дозволяє нам бути повністю впевненими в даних обліку. Ми високо цінуємо підхід співробітників Intercomp до вирішення наших завдань і розраховуємо на подальшу співпрацю»

 • Suzuki

  «Ми сподіваємося, що наша співпраця триватиме довгі роки» 

  «Suzuki»

 • Linde Gas

  «За більш ніж десятирічний досвід партнерства, ми переконалися в якості, оперативності та своєчасності надання послуг компанією Intercomp. Хочу особливо відзначити професійний підхід і доброзичливе ставлення фахівців Intercomp до клієнта .»  ВАТ «Лінде Газ Рус»

 • Kimberly Clark

  «За час нашої співпраці компанія Intercomp зарекомендувала себе як надійного партнера, на якого можна покластися у вирішенні різних завдань в області бухгалтерського обліку. Для нас вкрай важлива якість послуг і оперативність реагування на наші запити - саме тому ми високо цінуємо роботу з Intercomp» «Kimberly Clark»

 • Hines

  «Вже багато років компанія Hines використовує послуги Intercomp з розрахунку заробітної плати для своїх співробітників, кількість яких істотно зросла за цей час. Ми задоволені якістю і оперативністю надання послуг і неодноразово мали можливість переконатися у професіоналізмі співробітників Intercomp. Не менш високої оцінки заслуговує ставлення до нашої компанії клієнтських менеджерів Intercomp і постійне прагнення до підвищення якості послуг»

 • Dupont

  «Ми цінуємо тривале співробітництво з компанією Intercomp. За час співробітництва між нашими компаніями склалися тісні партнерські відносини, і ми сподіваємося на їх подальший розвиток».

Загальна інформація

Linde Gas є підрозділом німецького концерну The Linde Group - транснаціональної компанії з головним офісом у Вісбадені (Німеччина), що діє в трьох напрямках: промислові гази, інженерні розробки та транспортно-завантажувальна техніка.

Період співробітництва:
c 1999 р. по теперішній час


Послуги:
розрахунок заробітної плати.

На сьогодні Linde Gas є провідним постачальником технічних газів в Європі та одним з крупних постачальників газів у світі. Поставляючи повний спектр газів для застосування в машинобудуванні, обробній промисловості, медицині, захисті навколишнього середовища, дослідницькій та науковій діяльності, Linde Gas пропонує своїм замовникам новітні технології по застосуванню газової продукції, повну технічну підтримку, а також газове обладнання.

Підрозділ Linde Gas обслуговує більше 1,5 млн. споживачів у більш ніж 100 країнах Європи, Північної та Південної Америки, Азії та Австралії.

Підрозділ Linde Gas, що входить в міжнародну промислову групу Linde Group, представлений в Росії дочірньою компанією ВАТ «Лінде Газ Рус» та її філіями в Петербурзі, Калінінграді, Нижньому Новгороді, Твері, Самарі, Єкатеринбурзі, Брянську, Дмитрові, а також мережею компаній-партнерів.

ВАТ «Лінде Газ Рус» - найбільший в Росії виробник промислових, харчових і медичних газів.
На даний час компанія здійснює постачання всього спектру газової продукції, починаючи від технічних газів в балонах різного обсягу та закінчуючи спеціальними газами і газовими сумішами, виконаними на унікальному обладнанні під замовлення клієнта.


Завдання

 • Підвищення рівня конфіденційності даних
 • Мінімізація операційних витрат.


Рішення
Залучення професійного провайдера, який володіє компетенцією в галузі розрахунку заробітної плати для великих промислових підприємств, технічними засобами для забезпечення високого рівня конфіденційності та надає послуги відповідно до міжнародних стандартів якості.


Чому Intercomp
До моменту початку співпраці з Linde Gas, фахівцями Intercomp вже була розроблена методологія розрахунку заробітної плати для промислових підприємств, і у компанії був успішний досвід реалізації значного числа проектів для компаній різного масштабу. Розрахункова система власної розробки дозволяла вести розрахунок заробітної плати по будь-яких алгоритмах і для будь-яких типів компаній. Строгі внутрішні політики безпеки та регулярний аудит якості виконання всіх операцій забезпечували високий рівень конфіденційності інформації клієнтів, гарантовану точність і оперативність виконання розрахунків.

Результат

Аутсорсинг розрахунку заробітної плати для 6 підприємств із загальною кількістю працівників більше 600 осіб.

У січні 1999 року в зону відповідальності компанії Intercomp був переданий процес розрахунку заробітної плати для Балашихинського кисневого заводу, що належить Linde Gas. Завдяки професійному підходу фахівців Intercomp вдалося досягти зниження операційних та адміністративних витрат, а також забезпечити необхідний рівень конфіденційності інформації компанії Linde Gas.

Надалі, в результаті успішної співпраці з Intercomp, компанія Linde Gas передала на обслуговування свої філії АГА АТ в Санкт-Петербурзі та АГА КАЗ в Калінінграді.

З квітня 2006 компанія Intercomp почала надавати послуги з розрахунку заробітної плати для ТОВ «Лінде Газ Плантс Рус» і ТОВ «Лінде Газ Продакшн Рус», з липня 2009 року - для Самарського кисневого заводу.

На сьогоднішній день компанія Intercomp успішно надає послуги з розрахунку заробітної плати для 6 підприємств компанії Linde Gas із загальною кількістю працівників більше 600 осіб.