Контакти
Довіра, заснована на досвіді

  Решения

 • Toyota Motor

  «Щорічна інвентаризація складу запчастин є для нас вкрай важливою обов'язковою процедурою, в якій неприпустимі помилки та яка повинна проводитися в найкоротші терміни для мінімізації фінансових ризиків. Робота за даним проектом з Intercomp вже протягом двох років дозволяє нам бути повністю впевненими в даних обліку. Ми високо цінуємо підхід співробітників Intercomp до вирішення наших завдань і розраховуємо на подальшу співпрацю»

 • Suzuki

  «Ми сподіваємося, що наша співпраця триватиме довгі роки» 

  «Suzuki»

 • Linde Gas

  «За більш ніж десятирічний досвід партнерства, ми переконалися в якості, оперативності та своєчасності надання послуг компанією Intercomp. Хочу особливо відзначити професійний підхід і доброзичливе ставлення фахівців Intercomp до клієнта .»  ВАТ «Лінде Газ Рус»

 • Kimberly Clark

  «За час нашої співпраці компанія Intercomp зарекомендувала себе як надійного партнера, на якого можна покластися у вирішенні різних завдань в області бухгалтерського обліку. Для нас вкрай важлива якість послуг і оперативність реагування на наші запити - саме тому ми високо цінуємо роботу з Intercomp» «Kimberly Clark»

 • Hines

  «Вже багато років компанія Hines використовує послуги Intercomp з розрахунку заробітної плати для своїх співробітників, кількість яких істотно зросла за цей час. Ми задоволені якістю і оперативністю надання послуг і неодноразово мали можливість переконатися у професіоналізмі співробітників Intercomp. Не менш високої оцінки заслуговує ставлення до нашої компанії клієнтських менеджерів Intercomp і постійне прагнення до підвищення якості послуг»

 • Dupont

  «Ми цінуємо тривале співробітництво з компанією Intercomp. За час співробітництва між нашими компаніями склалися тісні партнерські відносини, і ми сподіваємося на їх подальший розвиток».

Загальна інформація

Kimberly Clark - міжнародна корпорація з 138-річною історією, яка виготовляє продукцію для охорони здоров'я, особистої, професійної та промислової гігієни. 56000 співробітників забезпечують можливість 1,3 мільярду людей у 150 країнах щодня користуватися продукцією KC в самих різних ситуаціях і умовах. Компанія Kimberly Clark відкрила своє представництво в Росії в 1996 році. У 1997 році компанія вже почала здійснювати відвантаження продукції до Казахстану, Грузії та України. А в 1999 році приступив до роботи офіс Kimberly Clark в Україні. Сьогодні розвитком компанії в Росії і країнах СНД займається понад 200 співробітників.

Період співробітництва:
c 2006р. по теперішній час


Послуги:
розрахунок заробітної плати, обробка авансових звітів.


Завдання

 • Оптимізувати роботу фінансового відділу.
 • Звільнити співробітників бухгалтерії від виконання рутинних операцій, пов'язаних з обробкою авансових звітів і оптимізувати роботу фінансового відділу.


Рішення
Передати на аутсорсинг ділянку бухгалтерського обліку з обробки авансових звітів.


Чому Intercomp
До моменту прийняття рішення про передачу на аутсорсинг функції з обробки авансових звітів, компанія Kimberly Clark вже протягом року користувалася послугами Intercomp з розрахунку заробітної плати. За час співпраці представники компанії мали можливість переконатися у високій якості послуг Intercomp, точності та своєчасності всіх розрахунків, а також у перевагах аутсорсингу для виконання фінансових процесів. У процесі переговорів фахівці Intercomp змогли запропонувати керівництву Kimberly Clark вигідні умови обслуговування, у зв'язку з чим, компанії було передано нову ділянку - обробка авансових звітів.

Результат

Використання послуг Intercomp з обробки авансових звітів дозволило Kimberly Clark повністю перевести дану ділянку на аутсорсинг разом з функцією з розрахунку заробітної плати.
Враховуючи те, що робота з авансовими звітами носить рутинний характер і потребує високих трудозатрат, виконання цієї функції одним працівником протягом тривалого часу досить важке та веде до ротації кадрів. Завдяки аутсорсингу керівництву компанії вдалося істотно оптимізувати роботу власної бухгалтерії і ефективно використовувати власні ресурси для вирішення інших задач.