Контакти
Довіра, заснована на досвіді

  Решения

 • Toyota Motor

  «Щорічна інвентаризація складу запчастин є для нас вкрай важливою обов'язковою процедурою, в якій неприпустимі помилки та яка повинна проводитися в найкоротші терміни для мінімізації фінансових ризиків. Робота за даним проектом з Intercomp вже протягом двох років дозволяє нам бути повністю впевненими в даних обліку. Ми високо цінуємо підхід співробітників Intercomp до вирішення наших завдань і розраховуємо на подальшу співпрацю»

 • Suzuki

  «Ми сподіваємося, що наша співпраця триватиме довгі роки» 

  «Suzuki»

 • Linde Gas

  «За більш ніж десятирічний досвід партнерства, ми переконалися в якості, оперативності та своєчасності надання послуг компанією Intercomp. Хочу особливо відзначити професійний підхід і доброзичливе ставлення фахівців Intercomp до клієнта .»  ВАТ «Лінде Газ Рус»

 • Kimberly Clark

  «За час нашої співпраці компанія Intercomp зарекомендувала себе як надійного партнера, на якого можна покластися у вирішенні різних завдань в області бухгалтерського обліку. Для нас вкрай важлива якість послуг і оперативність реагування на наші запити - саме тому ми високо цінуємо роботу з Intercomp» «Kimberly Clark»

 • Hines

  «Вже багато років компанія Hines використовує послуги Intercomp з розрахунку заробітної плати для своїх співробітників, кількість яких істотно зросла за цей час. Ми задоволені якістю і оперативністю надання послуг і неодноразово мали можливість переконатися у професіоналізмі співробітників Intercomp. Не менш високої оцінки заслуговує ставлення до нашої компанії клієнтських менеджерів Intercomp і постійне прагнення до підвищення якості послуг»

 • Dupont

  «Ми цінуємо тривале співробітництво з компанією Intercomp. За час співробітництва між нашими компаніями склалися тісні партнерські відносини, і ми сподіваємося на їх подальший розвиток».

Загальна інформація

Hines веде активну діяльність на ринку нерухомості в Москві з 1991 р. в області забудови та управління об'єктами та ресурсами, експлуатації та технічного обслуговування об'єктів нерухомості, продажу, оренди та надання інформаційних послуг інвесторам і власникам. Сьогодні під управлінням Hines в Москві знаходиться понад 500 000 кв. м, включаючи комплекси різного призначення: Парк Плейс Москоу, Донський Посад, Бізнес-центри Гоголівський 11, Лісова 3, Дукат Плейс II, Дукат Плейс III, Кругозір, Меліора Плейс, Лісовий Плейс і Німецький Центр, Житловий комплекс Покровські Пагорби і Логістичний комплекс Біла Дача Логопарк. Більш детальна інформація доступна на сайті www.hines.ru

Період співробітництва:
c 1997 р. по теперішній час


Послуги:
розрахунок заробітної плати.


Завдання
Забезпечити якісний і своєчасний розрахунок заробітної плати без додаткового залучення ресурсів.


Рішення
У квітні 1997 року керівництвом компанії було прийнято рішення передати на аутсорсинг частину непрофільних бізнес-процесів, зокрема - розрахунок заробітної плати. На думку керівництва, використання моделі аутсорсингу дозволило б не лише сконцентруватись на основному виді діяльності, а й оптимізувати внутрішні бізнес-процеси.


Чому Intercomp
Одним з визначальних критеріїв при виборі партнера була наявність відповідного рівня завдань, технічної бази та професійної команди фахівців, здатних виконати ці завдання якісно і в строк. На момент звернення до аутсорсинг-провайдера у Hines був ряд специфічних вимог до розрахунку заробітної плати: особливі вимоги до обліку годин понаднормової роботи і можливість розрахунку для співробітників, які переходять з однієї юридичної особи в іншу в рамках групи компаній Hines.

Компанія Intercomp запропонувала професійне рішення даних завдань і змогла забезпечити постійну інформаційну та технічну підтримку.

Результат

За 16 років спільної роботи з компанією Intercomp процес розрахунку заробітної плати був повністю автоматизований.
З розвитком бізнесу Hines в Росії, на обслуговування Intercomp передавалися нові юридичні особи. Сьогодні Intercomp здійснює розрахунок заробітної плати для співробітників Hines і підготовку всієї необхідної звітності.