Контакти
Довіра, заснована на досвіді

  Решения

 • Рішення для HR-Директора

  Починаючи з 1994 року, Intercomp надає послуги кадрового аутсорсингу, пропонуючи HR-Директорам оптимальні рішення для реалізації основних HR процесів. Враховуючи, що до задач HR-Директора належить забезпечення процесів підбору та найму персоналу, а також адміністрування трудових взаємовідносин зі співробітниками, Intercomp Україна пропонує комплексне рішення по забезпеченню життєвого циклу працівника в компанії - Employee Life Cycle (ELC).

 • Рішення для генерального директора

  Діяльність будь-якої компанії від моменту start-up до розвитку в холдинг супроводжується великою кількістю непрофільних бізнес-процесів, реалізація яких ставить перед керівником компанії додаткові задачі щодо їх якісного забезпечення.
  Протягом двох десятиліть Intercomp допомагає керівникам компаній успішно вирішувати такі завдання та є надійним бізнес-партнером з підтримки облікових процесів для організацій самого різного профілю та масштабу.

 • Рішення для фінансового директора

  Кожен фінансовий директор і головний бухгалтер зустрічався з ситуацією, коли навіть 24 години на добу недостатньо для того, щоб виконати поставлені задачі. Значну частину навантаження керівників фінансового блоку компанії складають рутинні процеси. Рішення стратегічних задач компанії вимагає повної уваги фінансового директора та головного бухгалтера, що мотивує фінансових фахівців шукати нові способи реалізації непрофільних облікових процесів.
  Intercomp Україна є визнаним лідером в області аутсорсингу облікових бізнес-процесів і пропонує ефективні рішення для фінансових фахівців.

Перевірка та відновлення бухгалтерського обліку

При виявленні помилок або запущених ділянок бухгалтерського обліку, проведення процедури перевірки та відновлення бухгалтерського обліку дозволить мінімізувати негативні фінансові наслідки у вигляді штрафних санкцій після податкових перевірок.
Залучення професійного провайдера дозволить істотно скоротити час на приведення обліку у відповідність до чинного законодавства.
Надіслати запит на послугу

Комплексне ведення бухгалтерського обліку

Комплексне ведення бухгалтерського обліку фахівцями Intercomp Україна - це сучасне ефективне рішення цілого спектру фінансових завдань компанії з мінімальним залученням співробітників клієнта.
Штат Intercomp Україна - це команда висококваліфікованих професіоналів в області фінансів, що мають багатий практичний досвід і виконують завдання якісніше і швидше середньостатистичного бухгалтера.
Надіслати запит на послугу

Інвентаризація

Прийняття фінансовими фахівцями багатьох рішень неможливе без точних даних про стан активів компанії.
Послуги Intercomp Україна з інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, а також взаєморозрахунків з контрагентами дозволяють керівництву компанії отримати точні дані про стан майна та прийняти правильне рішення.
Надіслати запит на послугу