Контакти
Довіра, заснована на досвіді

  Решения

 • Рішення для HR-Директора

  Починаючи з 1994 року, Intercomp надає послуги кадрового аутсорсингу, пропонуючи HR-Директорам оптимальні рішення для реалізації основних HR процесів. Враховуючи, що до задач HR-Директора належить забезпечення процесів підбору та найму персоналу, а також адміністрування трудових взаємовідносин зі співробітниками, Intercomp Україна пропонує комплексне рішення по забезпеченню життєвого циклу працівника в компанії - Employee Life Cycle (ELC).

 • Рішення для генерального директора

  Діяльність будь-якої компанії від моменту start-up до розвитку в холдинг супроводжується великою кількістю непрофільних бізнес-процесів, реалізація яких ставить перед керівником компанії додаткові задачі щодо їх якісного забезпечення.
  Протягом двох десятиліть Intercomp допомагає керівникам компаній успішно вирішувати такі завдання та є надійним бізнес-партнером з підтримки облікових процесів для організацій самого різного профілю та масштабу.

 • Рішення для фінансового директора

  Кожен фінансовий директор і головний бухгалтер зустрічався з ситуацією, коли навіть 24 години на добу недостатньо для того, щоб виконати поставлені задачі. Значну частину навантаження керівників фінансового блоку компанії складають рутинні процеси. Рішення стратегічних задач компанії вимагає повної уваги фінансового директора та головного бухгалтера, що мотивує фінансових фахівців шукати нові способи реалізації непрофільних облікових процесів.
  Intercomp Україна є визнаним лідером в області аутсорсингу облікових бізнес-процесів і пропонує ефективні рішення для фінансових фахівців.

Employee Life Cycle

Рішення Employee Life Cycle забезпечує весь життєвий цикл працівника в компанії - від моменту підбору кандидатів на вакансію та до моменту розірвання трудового договору, включаючи процеси розрахунку заробітної плати та кадрового адміністрування.
Рішення Employee Life Cycle забезпечує весь життєвий цикл працівника в компанії - від моменту підбору кандидатів на вакансію та до моменту розірвання трудового договору, включаючи процеси розрахунку заробітної плати та кадрового адміністрування. 

Intercomp Україна виступає як комплексний HR-провайдер. На початковому етапі, визначаються складові життєвого циклу співробітника в компанії Клієнта, аналізуються ключові елементи циклу (підбір, прийом на роботу, адаптація, розвиток і т.ін.), при необхідності, розробляються пропозиції для побудови більш ефективного алгоритму, від інтеграції нового працівника до вихідного інтерв'ю.

ELC модель дозволяє підвищити ефективність кожного етапу роботи співробітника в компанії і знижує навантаження на менеджмент з управління його робочім циклом. Це досягається за рахунок поетапно збудованих процесів і підтримки при проходженні співробітником будь-якого етапу кар'єри в компанії.

Рішення Employee Life Cycle включає наступні послуги Intercomp Україна: 

Ви можете скористатися як повним пакетом послуг, так і передати на аутсорсинг окремі процеси та ділянки роботи. 

Для вирішення різних задач бізнесу перед HR-Директором може встати завдання з реорганізації HR структури компанії або реалізації різних проектів із залученням великого числа співробітників, кадрове адміністрування яких вимагає великих трудозатрат. В умовах обмеження ресурсів HR відділу, HR-Директор може вивести надлишкову кількість співробітників за штат компанії, передавши всі адміністративні функції професійному провайдеру. 

Intercomp Україна пропонує скористатися послугами аутстаффінгу персоналу та передати вирішення питань формального працевлаштування та кадрового адміністрування фахівцям Intercomp Україна.
Надіслати запит на послугу