Контакти
Довіра, заснована на досвіді

Рішення

Рішення для HR-Директора
Починаючи з 1994 року, Intercomp надає послуги кадрового аутсорсингу, пропонуючи HR-Директорам оптимальні рішення для реалізації основних HR процесів. Враховуючи, що до задач HR-Директора належить забезпечення процесів підбору та найму персоналу, а також адміністрування трудових взаємовідносин зі співробітниками, Intercomp Україна пропонує комплексне рішення по забезпеченню життєвого циклу працівника в компанії - Employee Life Cycle (ELC).
Рішення для генерального директора
Діяльність будь-якої компанії від моменту start-up до розвитку в холдинг супроводжується великою кількістю непрофільних бізнес-процесів, реалізація яких ставить перед керівником компанії додаткові задачі щодо їх якісного забезпечення.
Протягом двох десятиліть Intercomp допомагає керівникам компаній успішно вирішувати такі завдання та є надійним бізнес-партнером з підтримки облікових процесів для організацій самого різного профілю та масштабу.
Рішення для фінансового директора
Кожен фінансовий директор і головний бухгалтер зустрічався з ситуацією, коли навіть 24 години на добу недостатньо для того, щоб виконати поставлені задачі. Значну частину навантаження керівників фінансового блоку компанії складають рутинні процеси. Рішення стратегічних задач компанії вимагає повної уваги фінансового директора та головного бухгалтера, що мотивує фінансових фахівців шукати нові способи реалізації непрофільних облікових процесів.
Intercomp Україна є визнаним лідером в області аутсорсингу облікових бізнес-процесів і пропонує ефективні рішення для фінансових фахівців.
Toyota Motor
«Щорічна інвентаризація складу запчастин є для нас вкрай важливою обов'язковою процедурою, в якій неприпустимі помилки та яка повинна проводитися в найкоротші терміни для мінімізації фінансових ризиків. Робота за даним проектом з Intercomp вже протягом двох років дозволяє нам бути повністю впевненими в даних обліку. Ми високо цінуємо підхід співробітників Intercomp до вирішення наших завдань і розраховуємо на подальшу співпрацю»
Suzuki
«Ми сподіваємося, що наша співпраця триватиме довгі роки» 
«Suzuki»
Linde Gas
«За більш ніж десятирічний досвід партнерства, ми переконалися в якості, оперативності та своєчасності надання послуг компанією Intercomp. Хочу особливо відзначити професійний підхід і доброзичливе ставлення фахівців Intercomp до клієнта .»  ВАТ «Лінде Газ Рус»
Kimberly Clark
«За час нашої співпраці компанія Intercomp зарекомендувала себе як надійного партнера, на якого можна покластися у вирішенні різних завдань в області бухгалтерського обліку. Для нас вкрай важлива якість послуг і оперативність реагування на наші запити - саме тому ми високо цінуємо роботу з Intercomp» «Kimberly Clark»
Hines
«Вже багато років компанія Hines використовує послуги Intercomp з розрахунку заробітної плати для своїх співробітників, кількість яких істотно зросла за цей час. Ми задоволені якістю і оперативністю надання послуг і неодноразово мали можливість переконатися у професіоналізмі співробітників Intercomp. Не менш високої оцінки заслуговує ставлення до нашої компанії клієнтських менеджерів Intercomp і постійне прагнення до підвищення якості послуг»
Dupont
«Ми цінуємо тривале співробітництво з компанією Intercomp. За час співробітництва між нашими компаніями склалися тісні партнерські відносини, і ми сподіваємося на їх подальший розвиток».