Процес звільнення окремих співробітників або скорочення цілого штату працівників потребує особливої уваги кадрової служби.
Процес звільнення співробітників чітко регламентований трудовим законодавством, порушення якого загрожує компанії серйозними штрафними санкціями. Юридичний супровід фахівцями Intercomp Україна розірвання трудових відносин забезпечить компанії дотримання норм чинного трудового права.

Фахівці Intercomp проконсультують Вас з питань розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця.
Ми розглянемо всі можливі варіанти розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця, а також існуючі ризики. Правильне оформлення документів є Вашою гарантією від будь-яких претензiй з боку звільненого працівника.

Розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця може вважатися правомірним у тому випадку, коли певна підстава закріплена в Законі, дотриманий порядок звільнення, працівнику надані всі передбачені трудовим законодавством гарантії та компенсації. Таким чином, дуже важливим є правильно вибрати підставу для розірвання з працівником трудового договору з ініціативи роботодавця, його правильне юридичне оформлення, а також дотримання всіх інших передбачених в цьому випадку правил.

У разі неправильного застосування норм трудового законодавства, роботодавець повинен бути готовий відстоювати свою позицію в суді. Звільнення працівника з порушенням трудового законодавства загрожує роботодавцю адміністративною відповідальністю і може бути підставою для відновлення співробітника на роботі та виплати середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу.

Фахівці Intercomp Україна проконсультують Вас з питань розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця. Дане питання є найбільш складним, так як працівник, як найбільш «слабка» сторона в трудових відносинах, добре захищений законодавством. Ми розглянемо всі можливі варіанти розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця, а також існуючі ризики. Правильне оформлення документів є Вашою гарантією від будь-яких претензiй з боку звільненого працівника.