Компанія Intercomp з 2007 року надає послуги в галузі розрахунку заробітної плати для міжнародних і українських компаній різного масштабу і сфери бізнесу незалежно від територіального розташування підрозділів. На сьогоднішній день Intercomp обробляє близько 800 000 розрахункових листків співробітників компаній-клієнтів щорічно. Висококваліфікований штат, високотехнологічна IT-платформа і впроваджена методологія забезпечують надання послуг з аутсорсингу заробітної плати на найвищому рівні, гарантуючи збереження конфіденційності даних, точність і своєчасність розрахунків та виплат заробітної плати.

Фахівці Intercomp Україна на регулярній основі здійснюють розрахунок заробітної плати будь-якої складності для компаній будь-якої сфери діяльності, штатної чисельності та організаційної структури, забезпечуючи точність і своєчасність розрахунків, а також конфіденційність інформації по заробітній платі.
Послуги з розрахунку заробітної плати Intercomp Україна можуть охоплювати як весь штат компанії клієнта, так і тільки обмежене коло співробітників.