Кадрове адміністрування - найважливіший елемент управління компанії. Незалежно від сфери діяльності або масштабів компанії, процеси кадрового адміністрування суворо регламентовані законодавством України. Організовуючи роботу з кадрового адміністрування у Вашій компанії, ми надамо усі необхідні консультації про застосування трудового законодавства у процесі роботи. А компаніям, тільки починаючим свою роботу в Україні, спеціалісти Intercomp допоможуть розібратися з порядком оформлення трудових відносин зі співробітниками. Процеси кадрового адміністрування включають забезпечення кадрового діловодства та документообіг.

Фахівці Intercomp Україна можуть взяти на себе всі функції, пов'язані з підготовкою та оформленням кадрових документів відповідно до вимог законодавства, забезпечивши повне ведення кадрового діловодства компанії-клієнта.

Ведення кадрового адміністрування фахівцями Intercomp Україна на регулярній основі допускає різні моделі обслуговування. Послуга може здійснюватися як з виїздом спеціаліста Intercomp Україна в офіс клієнта в Києві та інших містах, так і віддалено, з обміном інформацією і документами через системи безпечного обміну та зберігання даних або кур'єрську службу Intercomp Україна.