Контакти
Довіра, заснована на досвіді
Публікації
08.12.2014

Відсутність на роботі, відрядження, лікарняні. Оформлення в 1С

Кожного разу при розрахунку заробітної плати ми стикаємося з відображенням різного роду невиходів працівників на роботу: відрядження, лікарняні та відсутність з нез'ясованих причин. Як коректно відобразити та розрахувати такі невиходи в 1С? Про це піде мова в даній статті.
Детальніше
02.10.2014

Налаштування та узгодження відповідного графіку роботи в 1С

Дедалі частіше у кадрових служб трапляються ситуації ведення нестандартних графіків роботи і складнощі їх обліку. В програмі «1С:Зарплата і управління персоналом 8 для України» реалізована можливість ведення обліку будь-яких варіацій графіків роботи. Наведений нижче матеріал надасть можливість фахівцям даної області швидко оволодіти навиком внесення різноманітних графіків роботи в програму 1С та допоможе оптимізувати кадровий процес на підприємстві.
В цій статті ми детально розглянемо заповнення в 1С виробничого календаря, налаштування графіків роботи за шаблоном, а також в ручному режимі (як нових, так і вже існуючих), призначення графіків роботи співробітникам.
Детальніше
20.08.2014

Інвалідність: Введення податкової соціальної пільги згідно групи інвалідності в 1-С 8:2

Як нам відомо, відповідно статті 169.1. «Перелік податкових соціальних пільг» Податкового кодексу України (далі - ПКУ) працівники мають право на податкову соціальну пільгу (далі - ПСП), яка застосовується до місячного доходу громадян, відповідно статті 169.4.1. ПКУ*, який не повинен перевищувати місячний прожитковий мінімум на 01 січня звітного податкового року, помноженого на коефіцієнт 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень. Сума місячного прожиткового мінімуму на 2014 рік становить 1710,00 грн.  

В статті ми розглянемо введення податкової соціальної пільги згідно групи інвалідності працівника-інваліда, а також відповідно заяви на податкову соціальну пільгу.  
Детальніше