Контакти
Довіра, заснована на досвіді
Публікації
20.12.2013

Порушення трудового законодавства: основні помилки.

Дотримання підприємством,установою, організацією норм діючого законодавства України є обов'язковою вимогою. Особливої уваги потребує трудове законодавство. Адже ґрунтуючись саме на його аспектах, здійснюються всі процеси прийняття, переведення, звільнення працівників.
Детальніше
18.11.2013

Доплата за суміщення посади. Оформлення в 1С:8.2.

Працівники мають можливість виконувати на одному і тому ж підприємстві, в установі, організації разом зі своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу по іншій професії (посаді) або обов'язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від обов'язків за своїм основним місцем роботи. Таке поєднання посад Кодекс законів про працю України називає суміщенням професій (посад). Розглянемо, як відобразити ситуацію із суміщенням посад в програмі «1С : Зарплата і управління персоналом 8 для України».
Детальніше
18.10.2013

Нюанси робіт з роз’їзним характером праці.

Якщо працівники працюють за межами місця своєї постійної роботи та проживання, така робота може бути оформлена двома способами. Перший — направлення працівника у відрядження, другий — оформлення «роз’їзного характеру роботи».
Детальніше