Контакти
Довіра, заснована на досвіді
Новини
22.04.2016

Новини бухгалтерського та податкового обліку, кадрового адміністрування за I квартал 2016 р. Новації II кварталу 2016 р.

В інформаційному бюлетені Intercomp Україна за I квартал 2016 року опубліковані зміни законодавства в області бухгалтерського обліку, оподаткування, розрахунку заробітної плати та кадрового адміністрування.
Детальніше
14.04.2016

Intercomp Україна - учасник бізнес-сніданку hh.ua «HRD-середа»

13 квітня 2016 року в м. Києві відбувся бізнес-сніданок для HR-Директорів, який був  організований hh.ua. Анастасія Чернишова, Менеджер з маркетингу Intercomp Україна, відвідала захід і взяла участь в обговоренні теми HR-Брендингу.
Детальніше
08.04.2016

КОМПАНІЯ INTERCOMP УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У VI ФОРУМІ HR-ДИРЕКТОРІВ 2016

7 квітня 2016 року в м.Києві за партнерської підтримки Intercomp Україна відбувся VI форум HR-Директорів 2016, організований компанією Conference Group. Марина Макаренко, Генеральний директор Intercomp Україна, Оксана Бадеха, Старший менеджер з розвитку бізнесу Intercomp Україна та Анастасія Чернишова, менеджер з маркетингу Intercomp Україна, прийняли участь у заході, присвяченому ефективній роботі HR-лідерів в умовах прискореної трансформації бізнесу, а також в інтерактивній панелі, за участю топ-менеджерів міжнародних компаній, на якій обговорили очікування CEO від HR-Директора. В рамках хедлайн-теми Форуму відбувся круглий стіл, предметом обговорення стали інновації в прискореній трансформації бізнесу.
Детальніше