Контакти
Довіра, заснована на досвіді
Новини
27.01.2017

INTERCOMP УКРАЇНА - УЧАСНИК БІЗНЕС-ЗУСТРІЧІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСОЦІАЦІЇ «UKRAINE'S BUSINESS CLIMATE: GLOBAL OUTLOOK»

26 січня в Києві відбулася бізнес-зустріч для членів Європейської Бізнес Асоціації «UKRAINE'S BUSINESS CLIMATE: GLOBAL OUTLOOK». Представники Intercomp Україна - Дмитро Соловей, Менеджер з розвитку бізнесу Intercomp Україна та Анастасія Чернишова, Менеджер з маркетингу Intercomp Україна, прийняли участь у заході.
Детальніше
16.11.2016

INTERCOMP УКРАЇНА - УЧАСНИК EBA ANNUAL GENERAL MEMBERSHIP MEETING

15 листопада 2016 року відбулася головна подія року Європейської Бізнес Асоціації - EBA Annual General Membership Meeting. Анастасія Чернишова, Менеджер з маркетингу Intercomp Україна, відвідала захід. Понад 600 почесних бізнес-гостей - члени Європейської Бізнес Асоціації, ключові урядовці, партнери і друзі Асоціації - зібралися разом, щоб з'ясувати результати виборів до ради ЕВА, і, звичайно, насолодитися святковою атмосферою 17-го AGMM.
Детальніше
10.11.2016

INTERCOMP - ПЕРЕМОЖЕЦЬ У НОМІНАЦІЇ «THE AWARD FOR IMPLEMENTATION EXCELLENCE»

У жовтні 2016 року в Будапешті пройшла 11-а міжнародна конференція ADP Partner Executive Convention. В рамках конференції відбулося нагородження партнерів ADP за успіхи в 2016-му фінансовому році. Intercomp став переможцем в номінації «The Award for Implementation Excellence» за видатні досягнення в галузі впровадження міжнародних проектів ADP з розрахунку заробітної плати.
Детальніше